Підключаємо ноутбук до телевізора

13

На перший погляд здається абсолютно нестандартною операцією. Однак в деяких ситуаціях це дійсно необхідно. Наприклад, якщо є сучасний телевізор з великою діагоналлю екрану, то на ньому буде зручно переглядати мультимедійний контент. Таким чином, можна всього за пару дій підключити ноут і відразу ж почати перегляд необхідного матеріалу. Для того щоб успішно виконати поставлене завдання знадобиться спеціальний hdmi-кабель.

Процес підключення

Підключення портативного ноутбука до телевізора можливо завдяки hdmi інтерфейсу. З цією операцією може впоратися навіть новачок, так як якісь особливі знання абсолютно не потрібні. Необхідно лише слідувати рекомендаціям і тоді через деякий час можна буде отримати потрібний результат.

1. Насамперед необхідно з’єднати ноутбук і телевізор за допомогою hdmi-кабелю. Кабель повинен бути нормальної довжини, щоб він не створював перешкод для роботи. Використовувати додаткові перехідники немає необхідності.

Якщо потрібно переглянути 3d-контент, то знадобиться кабель версії не нижче ніж hdmi 1.4. Перед тим як переходити до підключення пристроїв, необхідно відключити їх від харчування (це потрібно для попередження пошкодження портів). Роз’єм hdmi знайти дуже легко, зазвичай він підписаний. А ось розташовуватися він може як ззаду, так і збоку, тому доведеться пошукати.

Після того як пристрої будуть з’єднані кабелем потрібно включити їх в мережу (спочатку рекомендується включити телевізор, а після нього ноутбук). Зазвичай після цього має з’явитися зображення. Але може виникнути і помилка, яка повідомляє, що сигнал занадто слабкий. У подібній ситуації необхідно буде продовжити настройку.

Налаштування ноутбука і телевізора

На пульті управління телевізором обов’язково повинна бути кнопка source/hdmi/input. Потрібно натиснути її і в меню вибрати порт, до якого раніше був приєднаний кабель і натиснути enter. Після виконання даної операції телевізор буде відображати все, що відбувається на ноутбуці.

Налаштування ноутбука для нормальної передачі даних здійснюється різними способами. Перед цим необхідно інсталювати найсвіжіші драйвери для відеокарти (їх потрібно завантажити з офіційного сайту виробника). Також варто відзначити, що відеоадаптер повинен підтримувати передачу звуку високої якості hd audio. спосіб налаштування № 1-апаратний метод необхідно одночасно натискати кнопку fn і ще одну функціональну клавішу із зображенням монітора (зазвичай f3 / f8) на клавіатурі ноута. Після чого має з’явитися меню, в якому потрібно вибрати один із пропонованих варіантів. Найбільш зручний режим дублювання екрану.

спосіб налаштування № 2-програмний метод більш ефективний спосіб. Необхідно використовувати пкм на робочому столі. Має виникнути спеціальне меню, в якому є пункт «дозвіл екрану». Після натискання по ньому відкриється вікно з настройками екранів. У ньому можна вибрати підходящий варіант використання і задати дозвіл.

Як підключити ноутбук до інтернету.