Плата bcm mx6412j формату thin mini-itx отримала чотири ethernet-порти

24

Компанія bcm advanced research почала пробні поставки плати mx6412j, призначеної для побудови комп’ютерів невеликого форм-фактора, вбудованих систем та ін.

Тут і нижче зображення cnx-software

Новинка побудована на чотирьохядерному процесорі intel celeron j6412 сімейства elkhart lake. Цей виріб працює на номінальній тактовій частоті 2,0 ггц з можливістю підвищення до 2,6 ггц. Присутня вбудована uhd-графіка intel. Технологія багатопоточності не підтримується.

Плата виконана у форматі thin mini-itx з розмірами 170х170 мм.живлення може подаватися через роз’єм dc-in, що дозволяє встановлювати виріб в дуже тонкі корпуси (без внутрішнього блоку живлення). Задіяна пасивна система охолодження, завдяки чому при роботі не проводиться шум.

Є два слоти so-dimm для модулів оперативної пам’яті ddr4 сумарним об’ємом до 32 гбайт. Для накопичувачів доступні порт sata 3.0 і коннектор м.2 з підтримкою модулів sata і nvme.

Новинка має два мережевих порти 2.5 gbe на базі контролера intel i225-lm і два порти gigabit ethernet на основі intel i211-at. Набір роз’ємів також включає чотири порти usb 3.0 type-a, два інтерфейси hdmi і комбіноване 3,5-мм аудіогніздо.