Подорожуємо по європі.

1-10-2018

Подорожуємо по європі.
Необхідно визначитися, куди ви хочете поїхати, на який час, скільки коштів ви готові витратити. Якщо ви боїтеся, що не зможете в перший раз все розрахувати, візьміть за основу програму організованого туру з розцінками. Як правило, вартість організованого турагентством відпочинку помітно вище, ніж якщо б ви спланували все самостійно. Також зверніть увагу на термін дії вашого закордонного паспорта. Для деяких країн існують обмеження. Наприклад, ви не можете в’їхати в ту чи іншу країну, якщо термін дії паспорта закінчується раніше 3 або 6 місяців з моменту в’їзду. До того ж в певні країни (США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Великобританія) досить складно отримати візу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://proizd.ua/ жд билеты.
Перевірити, чи потрібна вам віза і які вимоги її отримання, можна на спеціальних сайтах. Зокрема, ви можете скористатися довідником для авіакомпаній Тиматик. На сайті ви повинні надати інформацію про себе (ваше громадянство, вид на проживання, країна вильоту і країна прильоту, транзитна країна), та система покаже, чи потрібна вам віза. Як тільки ви визначилися з місцем вашої подорожі, склали план поїздки, ознайомилися з процедурою оформлення візи і приблизно розрахували бюджет, приходить час бронювати авіаквитки.
Тут діє правило «чим раніше, тим краще». Бажано стежити за акціями і розпродажами від авіакомпаній, підписатися на розсилання – і тоді квиток можна придбати значно дешевше. Уважно читайте правила бронювання та купівлі квитків. Дешеві квитки та квитки, куплені за акціями, часто можна здавати назад. Якщо ви хочете зняти квартиру у місцевого жителя, то зверніть увагу на сайт Airbnb.com. А якщо скористатися каучсерфингом, заночувати у місцевих жителів можна абсолютно безкоштовно. Деякі пошуковці беруть штраф, якщо ви відмовляйтеся від бронювання.