Попит на мобільні телефони зростає в світовому масштабі, але падає в європі і сша

19

Компанія counterpoint technology market research оприлюднила статистику по глобальному ринку традиційних мобільних телефонів за підсумками другої чверті поточного року.

Nokia

Повідомляється, що попит на стільникові «трубки» в річному численні підскочив на 21 %. При цьому в порівнянні з першим кварталом 2021-го відзначено 19-процентне скорочення поставок.

Лідером глобального ринку кнопкових телефонів є itel з часткою на рівні 26% у другому кварталі поточного року. Далі йде hmd global, що випускає апарати під маркою nokia: результат — 18 %. «бронза» дісталася бренду tecno з 14 %. Крім того, в першу п’ятірку увійшли компанії samsung і jio, кожна з яких контролює близько 5% галузі звичайних мобільних телефонів.

Тут і нижче зображення counterpoint technology market research

Відзначається, що в північній америці попит на кнопкові апарати в річному численні впав на 76 %. У європі поставки таких пристроїв порівняно з другою чвертю минулого року скоротилися на 10 %.

Цікаво, що безперечним лідером європейського ринку кнопкових телефонів є hmd global з часткою на рівні 30 %. А найбільшим регіоном збуту стільникових «трубок» є mea (близький схід і африка) з 44% від загального обсягу відвантажень кнопкових апаратів.