Пошив одежды киев цены

9-28-2017

Ми надаємо широкий спектр послуг. Пошиття жіночого та чоловічого одягу на замовлення, форменого та корпоративного одягу, карнавальних та дитячих костюмів. У нас найкращій пошив одежды киев цены.

Майстри нашого ательє в Києві підберуть для вас модель, ідеально підкреслює достоїнства фігури, а також допоможуть у підборі колірної гами і матеріалів.

Для створення одягу можливе використання брендових тканин найвищої якості, таких як D&G, GUCCI, CHANEL, ETRO, JUST CAVALLI, MISSONI, LORO PIANO, EMILIO ZEGNA і т. п. За вашим бажанням ми створимо для вас ексклюзивний виріб за індивідуальними ескізами або клонируем брендове річ.

Замовити пошиття досить просто: виберете те, що вас цікавить і приходьте до нас в ательє в Києві (вул. Тургенівська, 80). Ми знімаємо всі необхідні мірки, допомагаємо з вибором тканин і називаємо вам вартість роботи. На протязі деякого часу ви вже можете радіти бажаного виробу, який ідеально для вашої фігури, виглядає шикарно і оригінально. Ми працюємо з вівторка по п’ятницю з 10 до 19 годин, а в суботу і понеділок — з 10 до 17 годин.

(Щорічно в липні наш салон закритий на відпустку. Просимо Вас, шановні клієнти, враховувати це у Ваших планах).
Зацікавилися? Бажаєте дізнатися деталі або замовити пошиття одягу? У будь-якому випадку — телефонуйте тел. 044-279-68-23 або відправте Ваш запит на e-mail, або заповніть форму нижче, ми обов’язково відповімо.