Представлений портативний акумулятор з підтримкою magsafe, бездротовою зарядкою і підставкою

14

Японський виробник аксесуарів для смартфонів cio представив на майданчику indiegogo цікаву новинку — перший в світі гібридний бездротовий акумулятор (hybrid wireless battery). Пристрій являє собою резервну батарею з розширеною функціональністю. Зазначається, що на популярній японській краудфандинговій платформі makuake проект зібрав понад $200 тис.

Тут і нижче зображення cio

Новинка підтримує бездротову зарядку мобільних пристроїв — розумних годинників, футлярів для бездротових навушників і смартфонів. Йдеться про сумісність з системою apple magsafe: смартфони phone 13 і iphone 12 можуть утримуватися за допомогою магнітів.

Ще одна особливість hybrid wireless battery-невелика відкидна підставка. Вона дозволяє розташовувати смартфон під час підзарядки під зручним кутом, наприклад, для перегляду відеороликів або рецептів.

Інтегрована батарея має ємність 5000 ма·год. Є порт usb type-c для підзарядки гаджетів провідним способом (потужність становить до 20 вт). Таким чином, можна одночасно заряджати два пристрої, скажімо, годинник і смартфон.

Портативний акумулятор має розміри 94 х 63 х 16,5 мм і важить 150 г.зараз придбати новинку можна за ціною від $41.