«прийми хаос»: free fire схрестять з фільмом «веном 2»

16

Компанія garena анонсувала кросовер популярної королівської битви freefire з фільмом » веном 2 «. Він стартує 10 жовтня . В рамках колаборації free fire x venom з’являться елементи, пов’язані зі смертельним захисником веномом і кровожерливим карнажем — вони принесуть гравцям новий захоплюючий досвід і ексклюзивний контент з майбутнього блокбастера.

«колаборація з» веномом » — це величезне досягнення для нас і для наших гравців по всьому світу. Цей знаковий персонаж відображає ключову особливість геймплея free fire: гравці створюють справжній хаос на полі бою і усувають ворогів, щоб вижити. Ця подія також підтримає наше прагнення запропонувати світовій спільноті гравців незабутній досвід», — говорить гарольд тео, продюсер free fire в garena.

» ми завжди шукаємо нові захоплюючі способи розважити фанатів коміксів і фільмів marvel. Партнерство з free fire і її активним ігровим співтовариством дозволило нам природним чином розширити враження від фільму, і ми сподіваємося, що фанатам сподобається те, що ми для них приготували», — зазначає джеффрі годсік, виконавчий віце-президент по бренд-стратегії і глобальним партнерствам в sony pictures entertainment.

Тематична подія під назвою «прийми хаос» винагородить гравців різними внутрішньоігровими і колекційними предметами. Гравці зможуть одягнути своїх персонажів в костюми з комплекту венома і отримати інший ексклюзивний контент, пов’язаний з цією колаборацією.

представлені в офіційній групі.