Пропозиція до початку навчального року: aerocool splinter duo — корпус пк з прицілом на охолодження

15

Новий комп’ютерний корпус aerocool splinter duo націлений на якісне охолодження пк за допомогою унікальної вентильованої передньої панелі з елементами, стилізованими під карбон і підсвічуванням. Вентиляційні отвори на передній панелі збільшують потік повітря і покращують вентиляцію, забезпечуючи чудове охолодження.

Aerocool

Покриття передньої панелі під вуглеволокно надає футуристичний зовнішній вигляд і відчуття, а бічна панель із загартованого скла відкриває внутрішню частину системи для демонстрації. Таким чином створюється вид сучасної і просунутої системи пк.

У комплекті поставки йдуть 3 argb-вентилятора на 120 міліметрів, а також argb-контролер, що дозволяють синхронно налаштовувати підсвічування за допомогою сумісної argb материнської плати або навіть без неї. Для цього достатньо підключити кнопку передньої панелі корпусу до контролера.

Aerocool

До комплектного контролера можна підключити до шести шім-вентиляторів з argb-підсвічуванням і 6-піновими коннекторами + ще два вентилятори або комплектуючих з argb-підсвічуванням і живленням 3-пін 5 в.

Встановлені вентилятори aerocool duo 12 мають два світлодіодних кільця і створюють унікальну підсвічування для вашої системи, під час того, як вони її якісно охолоджують. Вентилятори підтримують шім (pwm) управління за допомогою сумісних роз’ємів материнських плат.

Корпус має безліч можливостей для додаткового охолодження: максимально може бути встановлено 8 вентиляторів на 120-міліметрів, а також підтримуються системи рідинного охолодження процесора аж до 360-мм.

Aerocool

Новий корпус splinter duo створений для високої продуктивності, що говорить можливість встановити відеокарти довжиною до 326 мм, а процесорні кулери висотою до 161 мм

Двосекційний дизайн створений для якісної організації повітряних потоків в корпусі, а 2 місця для вентиляторів на кожусі для блоку живлення додадуть прохолоди відеокарті і прискорять відведення тепла від гарячого компонента.

Захиститися від пилу допоможуть знімні пилові фільтри на передній, верхній і нижній частині корпусу, які зручно зняти для очищення і обслуговування.

Ціна aerocool splinter duo — 5999 руб.