Просунуті версії cyberpunk 2077 і the witcher 3: wild hunt для консолей нового покоління затримаються до 2022 року

17

Польська студія cd projekt red в своєму офіційному мікроблозі оголосила про вимушене перенесення релізу cyberpunk 2077 і the witcher 3: wild hunt на консолях нинішнього покоління.

Джерело зображень: cd projekt red

Нагадаємо, в рамках вересневого фінансового звіту cd projekt повідомила, що планує випустити поліпшені версії cyberpunk 2077 і the witcher 3: wild hunt в кінці поточного року, проте допускала можливість затримки.

Як стало відомо, обидва проекти не встигнуть до наміченого терміну. Реліз cyberpunk 2077 на ps5, xbox series x і s тепер очікується в першому кварталі 2022 року, а the witcher 3: wild hunt — у другому кварталі 2022-го.

Повідомляється, що cd projekt red зважилася на перенесення обох проектів у зв’язку з рекомендаціями від команд розробки: «шкодуємо щодо збільшеного періоду очікування, але ми не хочемо напортачити».

І в cyberpunk 2077, і в the witcher 3: wild hunt на нових консолях обіцяють весь вийшов контент в комплекті і різноманітні технічні поліпшення. «відьмак 3» також отримає ряд безкоштовних dlc за мотивами серіалу від netflix.