Pubg mobile отримала великий апдейт: колаборація з «дюною», алан уокер і сім улюблених режимів

16

Популярна мобільна гра pubg mobile обзавелася великим апдейтом, який порадує як старих гравців, так і тих, хто тільки прийшов воювати в цей віртуальний світ. Наприклад, геймери можуть вдосталь насолодитися абсолютно новим режимом flora menace — він порадує вторгненням інопланетних істот, повноцінними боями на космічних кораблях і унікальною механікою подачі боєзапасу. Також в оновленні 1.6 гравців планують порадувати поверненням алана уокера « «годзілли проти конга«, колаборацією з грою kartrider rush+ і фільмом» дюна», який багато хто вважає найбільш очікуваним в цьому році.

Варто відзначити, що режим flora menace з вторгненням інопланетян запустили на ерангелі ще 14 вересня, тоді як санок отримає порцію позаземних загарбників завтра, 18 вересня, а на лівік новий режим додадуть 22 вересня. Але якщо цей режим геймеру доведеться не до душі, то він все одно зможе знайти собі заняття — разом з апдейтом 1.6 в pubg mobile додали сім улюблених геймерами режимів, які скоро будуть доступні всім бажаючим. Наприклад, metro royale: reunion і» титани: останній бій «будуть доступні з 28 вересня,» вікенді «додадуть 8 жовтня, а» вижити до світанку «з зомбі запустять 15 жовтня разом з режимами payload 2.0,» сила рун «і»режим зараження».

А ще розробники обіцяють вельми незвичайну колаборацію з аланом уокером, відомим ді-джеєм і артистом — 23 вересня геймери зможуть почути його нову пісню прямо в клієнті королівської битви, плюс в гру додадуть його музику, тематичні предмети і унікальні елементи одягу.