Путівник по грі deathloop

25

Deathloop, чергове творіння arkane studios, що стає досить швидко. Нам необхідно буде переживати один і той же день, поки ми не зрозуміємо, як вибратися з цього остова. У грі є невеликі елементи, як втрата предметів післясмерті. Хоча досить швидко з’являється спосіб зберігати будь-які речі. Сама гра достатня проста, а ші не блищить особливою швидкістю. Набір трофеїв досить нескладний і більшість з них можна укласти в одне проходження петлі. Велика частина трофеевбудет пов’язана з певним способом усунення цілей, також естьпара онлайн-трофеїв, в цілому, особливих проблем платина викликати недовжна, хоча у декількох трофеїв є свої нюанси, але про все попорядку.

сюжет.

Даний набір трофеїв ви отримаєте, завершивши основну сюжетну лініюпетлі. У всіх завдань є маркери на карті або точний опис,де і що саме вам потрібно зробити. Якщо маркер завдання зависає в комнате, значить вам буде необхідно там відшукати записку, диктофонілі комп’ютер. Будуть завдання на пошук шифрів, приводити їх немає сенсу, тому що для кожного гравця вони генеруються випадковим чином.труднощі може викликати хіба що пошук піктограм в бункері. Всього 14 штук, але вам потрібні будуть тільки 4 з них. У самому опісаніізаданія є приблизні вказівки,де вам необхідно шукати потрібні, нижче додаю відео з усіма з них. Сам бункер обшукувати лучшепісля усунення фію, щоб вона не запустила реактор і не скинула його.

прокачування ісбор.

know your enemy / ворога треба знати в обличчя зберіть досьє на резидента»еон».необхідно зібрати всі документи на будь-якого ідеолога, найпростіше вибрати досьє джуліанни, у неї всього лише один документ. Находітсяв її квартирі, туди ви потрапите за сюжетним завданням.

dead drop / губка увібрати з тіла резидуум-немов губка, що поглинає час.при загибелі, ви втрачаєте весь зібраний резидуум, він залишається там, де ви загинули. Ваше завдання просто зібрати його назад.

forever yours / навіки ваш проведіть насичення злитка.як тільки отримаєте свій перший злиток з ідеолога або джуліанни,просто наситьте його резидуумом. Також це необхідно, чтобисобранние речі зберігалися між забігами.

forevery occasion / на всі випадки життя візьміть з собою на поле не менше 36 різних брелоків граючи закольта.всього доступно більше 40 різних брелоків для персонажа і зброї.вам необхідно зібрати їх, як мінімум, 36 різних. Регулярнонасичуйте брелоки, яких у вас ще немає, деякі будуть більш м’якими, ніж інші. Буває, що трофей навіть після збору інасищенія 36 видів не випадає,тоді надягайте на персонажа ті, що ще не використовували, а вся зброя, що у вас є, в тому числене використовується в даний момент, спорядите брелоками. Після чого при заході на карту трофей повинен впасти.

spoiled for choice / багатий вибір наситьте по одному зброї кожного типу.всього в грі є 12 різновидів зброї, 8 з них базові, і іхможно знайти на будь-якому противнику, 4 золоті, отримати які можнотолько при певних умовах. Якщо у вас є зброї, то вони не враховуються при підрахунку, необхідно знайти і наситити їх аналоги.

youonly die once / двом смертям не бувати завершіть всю петлю носячи клас-пас.отримати даний » девайс «можна на» скеля фрістад — ранок», він дозволяє використовувати злитки, включаючи»репризу». Далі вамнеобходімо пройти з ним всю петлю, промотувати час не можна, надозаходіть на карту, після чого можна відразу тікати.

acharlie montague game / гра чарлі монтегю доведіть свою майстерність, перемігши у всіх іграх чарлі:» ранняяпташка«,» махінація«,» кураж«,» контр-а-бандит «і»єрва».всього є 5 завдань, подивитися повне проходження кожного можна ввідео нижче.

В одному із завдань буде вікторина з питаннями, питання випадають враз, але всі вони будуть з цього списку: питання 1 . Звідки взялися настільки незвичайні назви?правильна відповідь «» вони пов’язані з загубленим рибальським поселенням». питання 2 . Як вони назвали свій приречений проект? правильнийвідповідь — «операція»горизонт»». питання 3 . У чому мета програми? правильна відповідь « » розширення можливостей людини і досягнення просвітництва». питання 4 . Хто висадився на острові і пробудив його?правильна відповідь — »кольт ван і єгор стерлінг в ході експерименту». питання 5 . Який шедевр підноситься над сонмом решти творів острова? правильна відповідь « «ніс, підборіддя і очі чарлі монтегю». питання 6 . Як з’явилися на світ наші брелоки і злитки?правильна відповідь-веньцзе питання 7 . Але якою вона була перед самим початком програми?правильна відповідь — »військова авіабаза». питання 8 . Що ми побачимо, коли туман розсіється? правильныйответ — «велике беспределье». питання 9 . З якого насіння проросла програма «еон»?правильна відповідь « » загальні устремління харрієт морзе, егорастерлінга і доктора венцьзе еванс». питання 10 . Що дало острову назву? правильна відповідь «»прибережні скупчення коралів».

residual earnings / старатель зберіть на карті більше 20 000 од. Резидуума.досить ліквідувати одного ідеолога і джуліанну, щоб набратьнужное кількість.

oldhabits die hard / звичка-друга натура введіть 0451 на кнопковій панелі.на будь-якому кодовому замку введіть дану комбінацію.

spare no expense / не шкодуючи коштів граючи за кольта, зробіть всі поліпшення для злитка.для кожного злитка доступно 4 поліпшення, падають вони при повторному збігу ідеологів або випадковим чином з джуліанни. Необхідно наситити всі поліпшення, а не просто вибити.

bling bling bang bang / озброєний і прекрасний зберіть бойовий набір вартістю більше 45 100 од. Резидуума.кожен перк, поліпшення, зброя має свою вартість резидуума.досить буде надіти повний комплект в усі слоти, щоб не втратити вагу.

убийте (майже) голого персонажа на кожній карті.

способи усунення цілей і супротивників.

nowhere to run to / нікуди бігти убийте джуліанну-інтервента, граючи за кольта.на відміну від вас, джуліанна має лише одне життя. Якщо ви будете грати в одиночному режимі, дівчина все одно буде у вас регулярнопоявляться, але під управлінням іі, який тут досить слабкий.

die, die, and die again / помри, помри і сноваумри після отримання «репризи» помріть остаточно (наскільки це можливо в петлі).якщо померти втретє на одній локації, то петля будеперезапущена, це нам і потрібно.

alpha burger / альфа-бургер пропустіть алексіса через його ж м’ясорубку.даунтаун-вечір, вам необхідно буде почекати, поки алексіс вийдетна сцену, займає 4-5 хвилин, умовний відлік починається толькокогда ви потрапляєте в концертний зал.

power chord / квінтакорд убийте френка за допомогою злитка. Відкланятися.скеля фристад — ранок. Вам буде необхідно вбити френка за помощьюлюбого навички, найпростіше це зробити під дією «афекту»

judgement day / судний день вбийте харрієт отруйним газом.карлова бухта-ранок. Найпростіший спосіб-це забрати у харрієтревольвер після першого її усунення, при пострілі він створює вибух отруйного газу поруч з попаданням. На наступній петлі снованаведайтесь до неї. Важливо-стріляти треба не в саму харрієт, а поруч з нею, загинути вона повинна саме від ефекту газу.

game over / кінець гри убийте чарлі за правилами гри»безумовне відчуження».тут трохи складніше, вам буде необхідно дати 2-bit команду сделатьчарлі інтервентом, що необхідно для цього зробити, дивіться ввидео нижче.

quantum solution / квантове рішення убийте всі версії веньцзе за 90 секунд. Простіше простого.комплекс-полудень. Всього в лабораторії буде близько 15 копійвеньцзе, кращою зброєю для їх швидкого усунення буде «стрепак50-50», якщо станете виконувати даний трофей на останній стадііігри, то джуліанна буде майже завжди гарантовано з’являтися вчасно зачистки, що може сильно перешкодити. В цьому випадку лучшепоубівать резидентів, не заходячи в лабораторію, тим самим викликавшиджуліанну, і вже після її усунення йти за веньцзе. Якщо васзаметят камери в центральній частині лабораторії, то проізойдетразгерметізація приміщення, що вб’є вас і всіх веньцзе, коториебудут там, ви можете встигнути вибігти до того як дверізакроются.

not-so-invisible man / не такий вже ічеловек-невидимка убийте єгора, поки він знаходиться під дією нейтралізатора.комплекс-вечір. Виконувати краще до того як завершите основноезаданіе, пов’язане з єгором, тому що після цього він не буде стояти намісті, а стане ходитиМіж антенами по місцевості, що ускладнитьзавдання.

didn’t see it coming / великий сюрприз убийте фію, не викликавши катастрофічну реакцію.скеля фристад — опівдні. У більшій частині це стелс-завдання, усунути фію треба не потрапляючи на очі, тому що якщо вас помітять і сповістять про це, буде запущений ядерний реактор, який в підсумкуперезапустить день.

violent delights / у бурхливих почуттів шаленийконець убийте чарлі і фію однією кулею.скеля фрістад — після полудня. Виконати можливо тільки післязавершення завдання»післяполуденні втіхи». За допомогою злиттяоб’єднуєте наших голубків і робимо постріл вголову.

ghost at the feast / ложка дьогтю непомітно вбийте 3 цілі на вечірці алексіса. Покиньте даунтаун з усвідомленням, що ти зробив вечірку краще.даунтаун-вечір. Виконати можливо після завершення:» ущербнийсигнал «і»чого хочуть веньцзе». Вам буде необхідно ліквідіроватьтроіх провидців і втекти з локації так, щоб вас хтось непомітив. Якщо у ворогів загоряється жовтий індикатор, то етодопустімо, головне уникати червоного. Не забувайте, щоб егорпоявілся на вечірці, необхідно в комплексі — опівдні ввести кодна консолі. Якщо в даунтауні вас все ж помітили, просто виходьте в меню і спочатку запускайте рівень, він буде розпочато спочатку (тунелі), так вам не доведеться повторювати цикл з заманюванням на вечірку.

ripand tear / клаптики по закуточках граючи за кольта, нанесіть резидентам тонну шкоди за одновикористання злитка»афект».кращим місце буде-даунтаун-ранок. Біля бібліотеки стоїть натовп, якщо їх не вистачає, забігаємо в саму будівлю бібліотеки, піднімаємо тривогу і чекаємо біля виходу, великий натовп противниківобеспечена. Бажано використовувати поліпшення персонажа «напределе», так ви збільшите максимальний запас енергії, і улучшеніядля» афекту»,» синдром відміни » — відновлює енергію при використанні.

blink of an eye / і моргнути не встигнеш граючи за кольта, киньте ворога на міну за допомогою «зміщення».необхідно поліпшення » міняла «для здатності»зміщення».підкрадаємося до ворога, перед собою ставимо міну, після цього поменяемся місцями з метою.

fwd: fwd: fwd: pain / fwd: fwd: fwd: біль граючи за кольта, поширите шкоди на відстань більше 20 м за допомогою «сплетення».необхідно поліпшення » вплив «для здатності»сплетіння».кращим місцем буде-даунтаун-полудень.

death is in the air / смерть в повітрі граючи за кольта, потрапте ворогам в голову 3 рази, підкинувши їх ввоздух за допомогою «карнезіса».необхідно поліпшення » зависання «для здатності»карнезіс». Трофейнакопичувальний, можна робити в різних петлях.

don’t mind me / мене тут немає граючи за кольта, скористайтеся злитком «ефір» і вбийте 3 ворогів,не привертаючи уваги найближчих ворогів.потрібно під дією «ефіру» вбити трьох ворогів і не бути виявленим. Необов’язково робити за одне застосування «ефіру»

thespice of life / смак життя граючи за кольта, помріть усіма способами. Потонути. Розбивши.отруїтеся газом. Станьте жертвою розгерметизації. Нехай васвзорвут. Застреливши. Зарізавши. Пустять на фарш. Підсмажать изракетомета. А ще знищать вибухом реактора. Весело, правда?всі способи смертей і де їх можна отримати дивіться в відеоніжі.

full deck / до зубів убийте ідеолога, використовуючи повний бойовий набір (без порожніх осередків ірозйомів), і покиньте карту.вам необхідно заповнити всі осередки персонажа: 4 поліпшення героя, 3 зброї з 3 перками на кожному, 2 здатності з двома поліпшеннями вкаждом.

clean-ish hands / моя совість чиста вбийте всіх ідеологів і жодного резидента за одну петлю.вас можуть помічати звичайні вороги, вони можуть вмирати від вогню(отруйний газ в ангарі), але ви безпосередньо не можете їх знищити. Якщо раптом когось вбиваєте, виходьте в меню, після завершення гри карта буде розпочата з тунелів. Найпростіше робити з здібностями:» зміщення «з поліпшенням» довгі руки «і» ефір «з поліпшенням»привид».

Дані чотири трофея ви можете поєднати в один захід, під час виконання після натискання важеля затоплення можна сховатися за ящиком і, есліне виходити, вас не виявлять, або можете спробувати втекти, еслідействовать швидко, виявити вас не встигнуть.

clean sweep / чисто спрацьовано убийте всіх за один період дня і втечіть.необхідно усунути на карті всіх. найкращим варіантом буде вечір. Тут всього лише 6 ворогів, 5 на старті і єгор.

play it again, colt / на біс вже один раз закінчивши гру, вбийте всіх ідеологів на карті ісбегіте.вам необхідно, закінчивши гру, вбити будь-якого ідеолога на карті ісбежать. увага , трофей з підступом, зробити його можнотолько після отримання кінцівки, де ви руйнуєте петлю, пріполученіі інших двох кінцівок трофей випадати не буде. Те, якполучіть потрібну кінцівку, нижче.

cooking with gas / готування на газі граючи за кольта, запаліть газову хмару, коли всередині него-то знаходиться.найпростіше робити за допомогою револьвера, який падає з харрієт.кидаємо гранату у ворогів і відразу ж робимо пару пострілів поруч зграної, поки вона не вибухнула.

sugar crash / цукрова ломка граючи за кольта, використовуйте цукерки, щоб отримати тактіческоепреімущество.ворог повинен послизнутися на цукерках з торгового автомата.

chop chop / вжик-вжик-вжик убийте 3 ворогів за допомогою мачете за 10 сек.знаходимо групу ворогів, першого вбиваємо по можливості приховано, використання здатності «афект» спрощує завдання.

oops / упс! граючи за кольта, скиньте кого-небудь з висоти-так, щобсмерть.даунтаун-ранок.

dressing down / перевтілення граючи за джуліанну, перевтілитеся в кольта за допомогою»маскараду».необхідно в онлайн-режимі знайти кольта і за допомогою перка поумовчанію перетворитися в нього.

nowhere to hide / ніде сховатися граючи за джуліанну, викресліть кольта зі свого розстрільногоспіска.потрібно саме» остаточно » вбити кольта, щоб його петляперезапустилася.

вітаю, ви розірвали петлю і кинулися назустріч.