Redmi k50 pro отримає чіпсет snapdragon 898

17

Компанія xiaomi готує до запуску смартфони серії redmi k50. Протягом останніх декількох тижнів в мережі досить часто з’являлися витоки про майбутні смартфонах, а нова інформація розкрила подробиці про процесор і камери флагманського телефону redmi k50 pro.

Згідно з даними ресурсу xiaomiui, флагман серії redmi k50 pro буде працювати на чіпсеті snapdragon 898 від qualcomm. Цього слід було очікувати, оскільки всі топові моделі попередніх поколінь серії » к » були оснащені флагманськими процесорами qualcomm. Джерело також вказує, що redmi k50 pro має кодову назву ingres, що підтверджує чутки, що з’явилися минулого тижня.

Що стосується камери, то redmi k50 pro оснащений основним датчиком на 64 мп. Є припущення, що цим датчиком може бути ov64b від omnivision, компанію якому складуть надширококутна і макро камери. Очікується, що телеоб’єктив в смартфоні буде відсутній, що не дивно, так як xiaomi комплектує ними тільки флагманські смартфони серії mi. Вихід redmi k50 pro очікується в наступному році.