Redruins випустила безкоштовне доповнення до breathedge і взялася за нову гру

21

Російська інді-студія redruins softworks на сайті steam повідомила про вихід на пк безкоштовного доповнення до свого іронічного пригоди breathedge і підтвердила розробку наступної гри.

Джерело зображень: redruins softworks

Події розширення-воно називається «центр» лея «» — розгортаються на території однойменної установи, яка «бовтається по космосу»і безпосередньо пов’язана з похоронним агентством «бресідж».

Доповнення пропонує в ролі випробуваного «центру «лея»» зіткнутися з безліччю небезпек і постаратися вижити. Повідомляється, що на виконання нового завдання дається всього 30 хвилин.

Що стосується наступної гри, то до ідеї її розробки redruins softworks прийшла після усвідомлення неможливості якісно розширити або кардинально поліпшити breathedge в поточному вигляді.

«всі її біди і печалі на кшталт бектрекінгу, [пригальмовує] автозбереження або неможливості закрити вікно крафта при крафті можна виправити тільки перелопативши ядро проекту, поламавши всім збереження і знищивши прогрес», — пояснили автори.

У redruins softworks чітко розуміють, що саме хочуть від нового проекту (більшого, кращого), проте вдаватися в подробиці поки не мають наміру. Повідомляється, що у нової гри буде красива назва, персонажі, локації і головне меню.

Релізна версія breathedge вийшла 25 лютого на pc (steam, gog, origin, epic games store), а квітні дісталася до ps4, xbox one і nintendo switch. Продажі гри не розкриваються, але автори вважають її успіхом (принаймні, частковим).