Реліз драконячого екшену century: age of ashes переноситься на два тижні

20

Багатокористувацька гра century: age of ashes, де битви між гравцями будуть проводитися на драконах, привернула увагу багатьох користувачів, які чекали її релізу 18 листопада. Але розробник playwing вирішив відкласти дату випуску на більш пізній термін.

Реліз був перенесений всього на два тижні, відсунувши дату релізу на 2 грудня. Причиною прийняття такого рішення стала не необхідність в поліровці або пандемія, а перенесення іншої гри, вихід якої чекають багато гравців. Мова йде про майбутній шутер battlefield 2042, який був нещодавно перенесений на 19 листопада і повинен вийти рівно через день після «симулятора наїзника драконів». Тому playwing вирішила не випускати свою гру практично одночасно з одним з найбільших релізів року.

Крім цього оголошення, розробники повідомляють, що у них не вийде перенести прогрес гравців з другої минулої бети в повноцінну гру, і в якості вибачень дадуть кожному тестеру містичний скриню.

Реліз century: age of ashes відбудеться на пк через steam. Попереднє замовлення гри вже відкрите і доступне в трьох комплектах: набір віверни, набір левіафана і набір чудовиська.

Dragoneers, we have an announcement for you! 📣 #playcentury

— century: age of ashes (@playcentury)