Релізний трейлер і запис ігрового процесу hot wheels unleashed

15

У зв’язку з виходом гри hot wheels unleashed на playstation 5, xboxseries, playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam)компанія milestone опублікувала релізний трейлер. Також редакціяnintendo everything і канал handheld players опублікували відео, що демонструють ігровий процес. Вартість гри в playstation store і eshop становить 3 219 рублів, ав microsoft store — 50доларів.

Колекціонуйте кращі машини з всесвіту hot wheels, будтепотрясающіе траси і беріть участь в захоплюючих дух гонках.

  • колекціонер або художник? і те, і те! вас чекають найпопулярніші машини hot wheels. Приготуйтеся вичавити з них максимальну швидкість! особливий редактор розмальовок дозволить вамвиділитися з натовпу.
  • педаль в підлогу! доведіть свою майстерність, беручи участь в гонках і будьте готові повеселитися! дрифт: зарядіть прискорювач і закладіть запаморочливий віраж. Але незабудьте попередньо набрати швидкість! гравітація — беспощаднаястерва.
  • чим складніше випробування, тим солодший смак перемоги.змагайтеся з одним в режимі розділеного екрану або киньте виклик іншим гравцям (до 12 осіб) по мережі.
  • створіть свою трасу. Проводьте власні гонки, конструюючи треки з неймовірної кількості інтерактівнихоб’єктів, кожен зі своїми особливостями, що надають істотне вплив на гру. Дайте волю своїй творчій натурі, працюючи надсамою приголомшливою трасою в історії! використовуйте навколишні васелементи як для самої траси, так і для її оточення! добавляйтеклассіческіе» помаранчеві смуги», петлі, особливі підсилювачі і другіелементи, що дозволяють перетворити вашу трасу в справжній паркрозвлеченій. Діліться самими божевільними своїми творіннями з іншимигроками в мережі.
  • катайтеся у власному світі. Прикрасьте свою особисту гру величезною кількістю трофеїв, зароблених під час змагань, і влаштуйте з їх допомогою найнеймовірніші гонки.