Ремейки gta 3, vice city і san andreas вийдуть на новому движку unreal engine 5

22

Кілька днів тому інсайдер розповів про те, що rockstar планує перевидати три своїх старих хіта: gta 3, vice city і san andreas в якості ремейків з оновленою графічною складовою. Всі вони будуть об’єднані в трилогію під назвою grand theft auto: the trilogy – the definitive edition, а між іграми можна буде вільно перемикатися, тому що у них не буде єдиного лаунчер. Що примітно, після стількох деталей (ігор навіть присвоїли віковий рейтинг 18+), ні розробники, ні видавець проект не підтвердили.

за новими даними від фанатів, нещодавно вони перевірили rockstar games launcher і виявили в ньому пару цікавих деталей. Наприклад, що всі три гри створюються на самому просунутому ігровому движку сучасності-unreal engine 5. На це вказують файлові дані нижче. Також були виявлені три іконки для кожного з тайтлів. Правда, в дуже поганій якості. Напевно, скоро rockstar збирається їх доопрацювати. Їх дивіться ще нижче.

Як повідомляють інсайдери по gta, розробники мають намір повністю залишити сюжет і елементи управління старих ігор, щоб не змінювати історію і показати «новобранцям» і молодому поколінню геймерів, у що грали раніше. Єдине, на що робиться наголос – це графіка. Судячи з того, що ігри вийдуть на ue5, їх вже можна назвати triple-a проектом.