Ремонт і обробку квартири в новобудові варто довірити професіоналам

16

Купуючи квартиру в новому будинку, практично завжди потрібно виконувати її обробку і ремонт, так як в більшості новобудов крім вхідних дверей і порожнього простору всередині немає нічого.

Можна, звичайно, в якості альтернативи купити квартиру з якісним ремонтом від забудовника за проектом «академ-квартал» від команди «інтергал-буд». На сайті https://akadem-kvartal.com.ua можна ознайомитися з подробицями проекту. Сучасне і комфортабельне житло на вигідних умовах.

Тільки невелика частина нових будинків передбачає початкову обробку від компаній-забудовників, але найчастіше ремонт виконаний з найдешевших матеріалів і некваліфікованими людьми. Тому власниками квартир в новобудовах доводиться все переробляти.

Оздоблювальні матеріали потрібно вибирати з урахуванням вже обраного стилю згідно з вашими можливостями і побажаннями. У спеціалізованих магазинах і на будринках в даний час представлений величезний асортимент матеріалів як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

За допомогою дизайнера можна підготувати докладний проект майбутньої квартири, визначитися зі стилем планування та інтер’єром, з потрібним числом будівельних матеріалів.

Щоб ремонт в квартирі був бездоганним, необхідно правильно підібрати виконавців. Найкраще, щоб ремонтні роботи в новобудові виконували професійні майстри з перевіреної будівельної організації, які мають багатий практичний досвід.

Лише вони зможуть дати гарантії на високу якість виконуваних ремонтно-оздоблювальних робіт, вкластися в домовлений час і точно прорахувати вартість робіт і обсяг необхідних матеріалів.

Основні роботи з ремонту та внутрішньої обробки квартири в новобудові можна віднести:

— пристрій комунікаційних систем та інженерного обладнання.- виконання електротехнічних робіт та монтаж сантехніки.- вирівнювання стель і стін згідно снип.- штукатурні роботи.- шпаклювання і наклейка шпалер. Іноді стіни фарбуються спецкраской.- монтаж нових вхідних дверей і заміна міжкімнатних дверей.- оштукатурювання дверних прорізів і віконних укосів.- наклеювання плитки у ванній кімнаті і на кухні.- інші роботи по фінальній обробці квартири.

Здійснивши всі дані роботи, вам буде потрібно завести лише меблі і заселитися. Грунтовний і грамотний підхід до такої непростої справи дасть вам можливість не тільки якісно і швидко виконати всі необхідні ремонтно-оздоблювальні роботи, але і позбутися від зайвих фінансових вкладень і нервових потрясінь.