Ремонт компьютеров в Донецке

11-18-2017

Головний принцип моєї роботи полягає у наданні ефективної й всебічної допомоги клієнту, який звертається за підмогою, адже я як ніхто розумію наскільки важлива стабільна робота «технічного товариша». В епоху інформаційних технологій, коли електроніка стрімко розвивається з кожною секундою, залишитися без лептопа або комп’ютера все одно що повернутися назад у минуле. Я зберігаю справжнє, йдучи в ногу з часом в прогресивне майбутнє, де життя без комп’ютера просто неможлива. У нас Ремонт компьютеров в Донецке.

Мій підхід до роботи з клієнтами простий – я намагаюся враховувати всі побажання замовника і завжди йти назустріч, в першу чергу це стосується термінів виконання ремонту та умов замовлення.

Що я можу запропонувати своїм клієнтам?

Безкоштовна консультація. Якщо Ви бажаєте уточнити ступінь складності поломки або дізнатися ціну на конкретний вид ремонтних робіт, то я проконсультирую Вас абсолютно безкоштовно.
Робота на дому у клієнта або у мене вдома за бажанням замовника. Транспортування несправного ноутбука або комп’ютера може посилити і без того жалюгідний стан ПК і ремонт обійдеться Вам значно дорожче. Я всіляко намагаюся відгородити своїх клієнтів від цього і виробляю ремонт вдома у замовника в будь-якому мікрорайоні Києва. Вартість проїзду в оплату за ремонт не входить. Якщо клієнт бажає, щоб ремонтні роботи проводилися не у нього вдома, то він може самостійно привезти мені свій комп’ютер або ноутбук.