Ремонт кран балки

4-26-2017

logo (2)ремонт кран балки включає в себе цілий комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію поломки з метою повного відновлення працездатності пристрою. Ми досконало оволоділи методикою ремонту і заміни пульта управління і лебідки мостового крану. Професійно здійснюємо заміну штовхача, налаштовуємо гальмівну систему, можемо встановити будь-яке додаткове обладнання, сумісне з цією моделлю. За бажанням замовника проводимо роботи по збільшенню вантажопідйомності мостового крана, здійснюємо монтаж троллейного струмопроводу.

Ремонт козлового крана супроводжується заміною коліс, лебідки і тягового каната, саме ці деталі найбільш часто виходять з ладу. Ми вміло проводимо заміну гидротолкателя, регулюємо гальма козлових кранів. Маємо великий досвід у заміні та монтажу пульта управління, проводимо програмування частотного перетворювача. Також нами може бути проведена фарбування крана, заміна електродвигуна та інших електричних деталей.

Ремонт консольного крана, зазвичай, полягає в перевірці електричних складових. Ми встановлюємо частотні перетворювачі для більш плавної роботи, пропонуємо встановити двошвидкісний режим. Наші майстри можуть виконати посилення конструкції крана і збільшення його вантажопідйомності, з оформленням документів.

Всі роботи проводяться у зручний для замовника час. По закінченні робіт, ми обов’язково даємо гарантію і надаємо відповідну документацію. Крім того, ми займаємося сервісним обслуговуванням кранів. Регулярні профілактичні перевірки дозволяють економити кошти і час. Наша компанія – надійний партнер для вашого бізнесу.