Роберт паттінсон проходив проби на роль бетмена в костюмі вела кілмера

19

Головний актор нового «бетмена» роберт паттінсон розповів, що він проходив прослуховування для фільму в костюмі вела кілмера. Паттінсон розповів анекдот під час дискусії на dc fandome з режисером фільму меттом рівзом і виконавицею ролі жінки-кішки зої кравіц.

Кілмер зіграв темного лицаря у фільмі 1995 року «бетмен назавжди», продовженні фільмів» бетмен «1989 року і» бетмен повертається » 1992 року. У перших двох фільмах головну роль виконував майкл кітон, а в третій частині кілмер взяв на себе цю роль. До нього приєдналися томмі лі джонс в ролі харві дента, джим кері в ролі загадочника і ніколь кідман в ролі доктора чейз меридіан.

Це не перший раз, коли костюм кілмера отримує нове життя — крістіан бейл, який зіграв темного лицаря в трилогії крістофера нолана, також носив цей костюм на пробах.

Разом з паттінсоном в костюмі кажана у фільмі виступлять пол дано в ролі загадочника, а також колін фаррелл в ролі пінгвіна, енді серкіс в ролі альфреда пенніворта і джеффрі райт в ролі джима гордона. Під час dc fandome був також випущений новий трейлер.