Розбираємося, що чекає chia, bitcoin і ethereum завтра

15

Почну розповідь з літа цього року. Я думаю, багато хто пам’ятає, що було цього літа в китаї? хто забув-нагадаю. Китайська офіційна влада винесла останнє «китайське» попередження майнер і почався їх результат, як колись євреїв в палестину. Загалом, тоді на цій хвилі» биток » конкретно так обвалився, купи відеокарт почали з’являтися на барахолках, це був перший удар під дих всієї крипто-системі.

Тепер у китаї інша фішка-боротьба за екологічність. Влада в примусовому порядку зупиняє, точніше не дає можливості працювати цілим підприємствам, у боротьбі за чисте повітря. А підприємства ці роблять наші з вами відеокарти, а також всі види інших комплектуючих. Тому якщо думаєте про апгрейд ssd, пам’яті, моніторі і так далі – беріть зараз, до нового року буде вже пізно.

А винні в цьому частково китайські майнер, які обезжизнили всю енергосистему країни. За що, власне, і поплатилися. Але буквально днями, уряд китаю прийняв ряд законопроектів, які взагалі ставлять хрест на всій крипто-діяльності. Вони взяли і оголосили поза законом будь-які транзакції з криптовалютою!

На офіційному сайті народного банку китаю з’явилася новина, що всі криптовалюти не є фіатними валютами і не можуть брати участь в обігу на ринку. Всі пов’язані з криптовалюта транзакції, в тому числі послуги, які надають місцевим резидентам офшорні кріптобіржі (своїх вже не залишилося), визнаються незаконною фінансовою діяльністю і як наслідок — піддаються кримінальному переслідуванню.

На ці заяви, природно, відреагував і ринок. Ще вдень 24 вересня вартість біткоіни перевищувала $45 тис., однак після заяви народного банку китаю він втратив в ціні $3 тис. Зараз він коштує $41.3 тис. Але це тільки початок. Початок кінця. Але як ви зрозуміли, відеокарт до зими за рекомендованими цінами нам не бачити, виною тому наростаючий дефіцит і накачався енергетична криза в китаї.

А про chia coin всі забули? і так, і ні. Chia лихоманить вже більше місяця, курс кожен день пробиває чергово дно, погляньте на цей графік падаючого літака:

Скоро він зустрінеться з землею. Rip. Китайські крипто-фермери вже давно розпродали більшу частину своїх жорстких і ssd дисків, тому тим, хто вірить у друге пришестя «чіа» — можна тільки поспівчувати. Chia coin вже не злетить.

Дуже цікаво буде послухати доводи власників таких ферм в коментарях. На що вони сподіваються і які їхні прогнози щодо отримання прибутку. Але, незважаючи на захід цієї крипто-валюти жорсткі диски не подешевшають. У черговій доповіді консорціуму з виробництва жорстких дисків, спікер заявив, що за останні три місяці середня ціна реалізації жорстких дисків зросла на 7%, при цьому тільки за два останні тижні вона збільшилася відразу на 4 %.

реклама

Компанія western digital в минулому кварталі збільшила середню ціну реалізації свого жорсткого диска до $97 за шт., хоча за рік до цього вона була нижче на 10$. За деякими прогнозами, ціни на жорсткі диски за підсумками поточного року зростуть ще на 10%. Попит підігрівають представники хмарних обчислень і брак напівпровідників, а також енергетична криза в китаї. Так що зараз саме час купити жорсткий диск, покваптеся.

Ethereum також нервово почав дригатися в конвульсіях. Корабель дав тріщину і почав потихеньку тонути, але дірку можуть закрити, на це є певні передумови, але песимістичних прогнозів все ж більше, ніж оптимістичних.

Боротьба з криптовалютою йде по всіх фронтах, навіть, здавалося б, покоління z, яке зависає в tiktok, на цьому тижні відчуло, що перестав з’являтися крипто-контент їх улюблених крипто-блогерів. А справа в тому, що tiktok став масово видаляти контент, присвячений криптовалюта і блокувати його авторів. Tiktok ще влітку цього року впровадив систему, яка може автоматично блокувати відео, що порушують політику компанії, а ця політика йде врозріз з таким контентом. Залишилося на цю доріжку встати відеохостингу youtube і пісенька крипто-блогерів буде заспівана. Одним словом, поживемо-побачимо, до чого все це призведе.

Який залишається вихід і куди витратити накопичені токени? поки епідеміологічна обстановка не загострилася, вирушайте в сальвадор. Тому що з 7 вересня біткоіни став однією з офіційних валют сальвадору. Тепер всі підприємства країни зобов’язані приймати криптовалюта в якості оплати і у вас є реальний шанс купити собі трохи нерухомості в цій чудовій країні. Але поспішіть, це рішення ще можуть і скасувати. До речі, саме ця подія обрушила курс bitcoin на 10%.

Закінчу цей блог на позитивній ноті. Винахідник, новатор, меценат і всім відома людина ілон маск в черговий раз висловився щодо криптовалют.

Хоча він не вважає себе експертом в цій області і не бачить криптовалюта в якості вирішення всіх проблем людства, він заявив:»я вважаю, що в криптовалюта є певна цінність, але я б не сказав, що це другий прихід месії». Вас це обнадіює?