Розробник створив q1k3-аналог quake розміром 13 кбайт, який запускається в браузері

8

Розробник-одинак домінік шаблевський (dominic szablewski) недавно показав свій невеликий проект. Він створив аналог першої quake під назвою q1k3, який «важить» всього 13 кбайт.

Джерело зображення: phoboslab

Гру запускається прямо в браузері — досить перейти за посиланням на сайт автора. Вона розроблена за допомогою мови програмування javascript. Геймплей в q1k3 повністю скопійований з quake. Користувач досліджує локації, збирає патрони, шукає нову зброю і знищує ворогів. Прицілу в грі немає, тому доведеться орієнтуватися по розташуванню гармати в центрі екрану. Рівні в q1k3 відсилають до e1m1 і e1m3 з quake. Свій проект розробник випустив в рамках конкурсу js13kgames, де учасники змагаються у створенні інтерактивних розваг.

Q1k3, an homage to quake in 13kb of javascript: https://t.co/tpxwwelvkf thanks to @nofatenet for the music<3 pic.twitter.com/kwgte0m9zv

— dominic szablewski (@phoboslab) september 13, 2021

Нагадаємо: перша quake була випущена на пк в липні 1996 року. Потім шутер з’явився на консолях sega saturn і nintendo 64, а 19 серпня поточного року він отримав ремастер для пк, ps4, xbox one і nintendo switch. Пізніше перевидання з’явиться на playstation 5, xbox series x і series s.