Рюкзак, що рятує від спеки, натхненний скафандрами nasa

12

Невеликий стартап 19º n з гонолулу. Збір коштів стартував на kickstarter, швидко перевищивши необхідну суму длязапуску незвичайного аксесуара у виробництво.

Усередині honu розташовується 3-літровий балон з водою. Власникдобавляет туди пакет з льодом і холодним гелієм, а насос безперервно розподіляє все це по трубках загальною довжиною 18 метрів. Вони приховані під нейлоновою сіткою, що прилягає до спини, грудей і плечей користувача. Як результат, навіть в самий жаркий день можна знизити температуру тіла на цілих 11 градусів.

Представники гавайського стартапу стверджують, щовдохновлялись скафандрами nasa,оскільки подача вологи аналогічна системам регулювання температури,використовуваним в космосі. Насос здатний здійснювати прокачування води протягом 12годин завдяки вбудованому акумулятору. Його можна як зарядити, так і замінити на новий всього за 10 секунд, після чого пристрій продовжить роботу.

Honu включає кілька відділень для зберігання речей обємом5 літрів. Також передбачені 6 зовнішніх кишень, ремені безпеки длявелосипедного шолома і додатковий 1,5-літровий балон для гідратації з питевымшлангом. Рюкзак оснащений п’ятиточковою системою регулювання, що перешкоджає різким рухам під час ходьби або бігу. Honu важить менше кілограма і пропонується на kickstarter за 299 доларів.