Самотній мешканець моря в genshin impact: рішення всіх загадок [проходження]

15

Покрокове проходження завдання світу самотній мешканець моря в genshin impact з рішенням всіх головоломок. Отримайте нагороди за кілька пов’язаних в єдиний квест загадок.

З додаванням нових островів інадзуми розробники з mihoyo в genshin impact 2.1 реалізували величезну базу цікавого контенту. Багато загадки і головоломки гравці зустрічають по ходу виконання квестів. Успішне виконання завдань приносить мандрівникові безкоштовні камені та інші нагороди.

самотній мешканець моря в геншин імпакт-завдання світу, яке можна знайти при дослідженні острова ватацумі. Воно також містить свої секрети, розгадка яких дозволяє отримати цінну винагороду. Використовуйте докладний проходження для самотній мешканець моря в genshin impact, щоб швидко виконати завданням світу.

Як почати самотній мешканець моря в genshin impact

Відправляйтеся в зазначену точку острова ватацумі, щоб поговорити з кумі і отримати завдання світу «самотній мешканець моря». Дівчина стоїть біля величезних останків якоїсь стародавньої істоти на узбережжі.

Цілі

 • віддайте кумі три кольори сакури.
 • ідіть до табору хілічурлів.
 • вбийте ворогів.
 • поговоріть з анісою.
 • розгадайте загадку статуй ватацумі.
 • поговоріть з анісою.
 • поговоріть з кумі.

Проходження самотній мешканець моря в genshin impact

Дівчина розповість про чудовисько, останки якого лежать на березі. У мандрівника і паймон вона попросить 3 кольори сакури (використовуйте гайд для фарма даної рослини). Передавши колір сакури кумі, вирушайте за наступним дорученням в табір хілічурлів неподалік, щоб врятувати в ньому від нападу дослідницю анісу . зробити це нескладно, хоча хиличурлов буде досить багато.

Як розгадати загадку статуй ватацумі

Після розмови зі врятованою анісою вам належить вирішити головоломку. Насамперед візьміть в загін одного електро і одного гідро-персонажа. Вони вам знадобляться для активації елементальних монументів. Тепер зверніть увагу на велику хатину хиличурлов-біля неї відшукайте колони і активуйте їх:

Для того щоб дістатися до колони під хатиною вам необов’язково знімати захисне поле. Просто використовуйте елементальний навик біля самої межі купола. Цього буде достатньо для активації монумента.

Активація монументів розблокує статую на березі, яка потрібна для вирішення загадки з плитами.

Як вирішити загадку з плитами

Для проходження цієї головоломки станьте на першу плиту, позначену маркером завдання, а потім йдіть вперед, як показано на зображенні. На плитах, позначених зеленим колом, зупиніться, і вклонитеся статуї. Після поклоніння перед вами виникне відсутня плита.

Після проходження головоломки з’явиться нагорода-багатий скриню. Зберіть скарби і поговоріть з анісою, а потім поверніться до кумі. Вони повідають вам про дружбу людини і морського чудовиська… Буде отримана ачівка «казка про русалочку».

Нагороди

Після програвання всіх діалогів завдання буде закінчено. Крім досягнення в нагороду гравець отримає:

 • 40 прімогемов;
 • 30 000 мори;
 • 4 досвіду героя;
 • 300 очок пригод.

Слідкуйте за розділом проходжень для геншин імпакт, щоб не пропустити жодного квесту на території островів інадзуми і тейвата в цілому. Пишіть в коментарях, якщо зіткнулися з будь-якими проблемами, щоб отримати допомогу в їх вирішенні.