Samsung буде складно конкурувати з tsmc і intel на ринку контрактного виробництва чіпів

19

Керівник digitimes скористався нагодою, щоб поділитися своїми поглядами на потенціал компанії samsung electronics у сфері контрактного виробництва чіпів. По-перше, як пояснює експерт, профільний бізнес samsung в три з гаком рази менше, ніж у tsmc, хоча в цілому samsung в останні квартали оскаржує право intel вважатися найбільшим виробником напівпровідникової продукції в показниках виручки. Фокус в тому, що samsung дуже багато чіпів випускає для власних потреб, включаючи мікросхеми пам’яті.

джерело зображення: digitimes

По-друге, якщо samsung і вдасться якось просунутися в статусі контрактного виробника, то обороти корейської компанії на цьому ринку досягнуть не більше половини виручки tsmc. Нарешті, samsung сильно ризикує, якщо зважиться відокремити контрактний бізнес. Фінансова незалежність позбавить нову компанію життєво необхідних інвестицій, які вона справно отримує у складі єдиного конгломерату.

Додають невизначеності і наміри intel розширити свій контрактний бізнес. Якщо samsung занадто захопиться суперництвом з tsmc, то може і не помітити, як частина клієнтів у неї відведе intel. Останньою, до слова, вже вдалося завоювати прихильність qualcomm.