Samsung не може випустити galaxy s21 fe через гострий дефіцит чіпів і малих обсягів виробництва

14

Samsung готується представити доступний флагманський смартфон galaxy s21 fe, який прийде на зміну торішньому galaxy s20 fe. Ходили чутки, що запуск пристрою відбудеться в серпні, проте він був відкладений через глобальний дефіцит напівпровідників. За останніми даними, мізерні обсяги виробництва смартфона можуть перешкодити його запуску і в наступному місяці.

Gizchina.com

Згідно аналітику максу джамбору (max jambor), в цьому місяці samsung виробила всього десять тисяч смартфонів galaxy s21 fe, чого вкрай мало для початку продажів. За словами джерела, виробничі показники можуть зрости вже в найближчі тижні. Далі він пояснює, що масове виробництво смартфонів зазвичай починається за п’ять-шість місяців до старту продажів, проте в даному випадку позначилася нестача чіпів.

Gizchina.com

Джамбор припускає, що незважаючи на труднощі galaxy s21 fe повинен з’явитися на прилавках до середини або кінця жовтня. Спочатку очікувалося, що samsung galaxy s21 fe для всіх регіонів буде заснований на snapdragon 888. Ймовірно, це був початковий план samsung, однак через дефіцит мікросхем на деяких ринках пристрій буде доступний з чіпом exynos 2100.