Секретна майнінг-ферма заважала сусідам користуватися джакузі

18

Компанія link global таємно розмістила ферми з добичебіткойна на базі двох електростанцій. Місцеві жителі довго скаржилися на шум, поки поліція не виявила підпільників.

Link global все могло б зійти з рук, не почни місцеві жителі скаржитися на сильні вібрації. Як виявилося, фермери видавали гучний шум, і перебувати в гідромасажній ванні було просто нереально. У якийсь момент сусідивизвали журналістів з cbc news, а ті, в свою чергу, і виявили підпільну групу.

таємний притулок майнер і електростанції

Поліція встановила, що link global не повідомила комісію покомунальному господарству про свою діяльність. Це призвело до того, що компанія заплатить $5,6 мільйона за незаконний видобуток криптовалюта і використання нових електростанцій. Як з’ясувалося, майнер експлуатували дваназемних блоку, що генерують енергію протягом останніх 426 днів.

Журналісти з’ясували, що майнери використовували два генератори потужністю 1,25 мвт кожен, що достатньо для живлення приблизно 6000 домогосподарств.це вимагало споживання 209,5 кубічного метра природного газу на годину для кожного блоку. Представники link global визнали свою помилку. Однак вони заявили, що просто не розібралися з нормативною базою з цього питання і зробили відповідні висновки.