Senua’s saga: hellblade 2 можливо покажуть на the game awards

13

За словами авторитетного інсайдера індустрії джеффа грабба, майбутня senua’s saga: hellblade 2 від ninja theory може бути показана на the game awards в цьому році. Грабб розкрив цю інформацію в останньому випуску подкасту definingduke і навів конкретні аргументи на користь своїх слів.

Грабб каже, що xbox, можливо, вже готова показати senua saga: hellblade 2 у всій красі unreal engine 5. Однак, враховуючи щільність анонсів компанії на ігрових заходах цього року, грабб вважає, що microsoft замість цього покаже гру на tga в цьому році, яка вийде в ефір 9 грудня.

» я думаю, що hellblade 2 також був свого роду планом, але ми подивимося, чи станеться це насправді. Вони думали про те, щоб зробити те, що вони мали після e3 з перрісом. Вони думали про те, щоб поставити це в шоу, але сказали: «ні, це занадто багато для вас, тому ми просто збережемо це, а потім зробимо щось пізніше цього року», ймовірно, the game awards, такий буде план. Подивимося, ці плани можуть змінитися »

— сказав грабб.

Грабб також згадав, що avowed від obsidian entertainment також може прикрасити сцену, хоча найкраще сприймати слова з часткою скептицизму. Однак, враховуючи той факт, що senua’s saga: hellblade 2 була спочатку представлена на the game awards, не надто надумано уявляти, що гра знову з’явиться на тій же сцені.