Серії sid meier’s civilization виповнилося тридцять років

16

Сьогодні останній день вересня-місяця, коли в продаж в країнах світу в різні його дні в 1991 році надійшла культова глобальна стратегія sid meier’s civilization. З того знаменного дня минуло вже тридцять років і двадцять дев’ять зим, і з такої нагоди firaxis games спільно з дядечком сідом мейєром опублікували відповідний тематичний відеоролик.

Дядечко сід мейер, природно, не міг обійти стороною ювілей свого дітища, і у відкритому листі подякував вже не одне покоління виросли на civilization геймерів. На думку мейєра, популярність civilization заснована на можливості створити свою власну державу і привести людство до процвітання, що сходиться з людською творчою природою.

За час свого існування серія sid meier’s civilization зазнавала масу змін, причому, не всі напрацювання з попередніх частин переходили в частини нові, що робить кожну гру франшизи по-своєму унікальною, цікавою і як і раніше живою. Цього року firaxis повністю забезпечила контентом civilization vi і випустила її повну антологію. Можливо, в стінах студії вже створюється сьома номерна частина серії або яке-небудь науково-фантастичне відгалуження.