Шон бін, фамке янссен і марк дакаскос знімуться у фільмі по аніме saint seiya від автора сінематіков the witcher

30

Toei animation і sony pictures об’єдналися, щоб зняти фільм «лицарі зодіаку», заснований на манзі курумади масамі «святий сейя» і однойменному аніме.

Подробиці розкрило видання the hollywood reporter. У режисерському кріслі розташувався томаш багіньський-творець вступних кінематографічних роликів ігрової трилогії the witcher від cd projekt red і продюсер «відьмака» від netflix. Сценарій напишуть джош кемпбелл і метт стюкен («кловерфілд, 10»), а за екшен відповідає каскадер, хореограф і постановник бойових сцен енді чен («шан-чи і легенда десяти кілець»).

Mackenyu, madison iseman, sean bean, famke janssen to star in live-action ‘knights of the zodiac’ adaptation( exclusive) https://t.co/lqeze24kel

— the hollywood reporter (@thr) september 21, 2021

Головного героя на ім’я сейя зіграє макеню, відомий глядачам за ролями в «тихоокеанському рубежі: повстання» і «волоцюзі кеншині: фінал» (в останньому йому дісталася роль антагоніста юкішіро еніші). Сирота, в якому прокинулася містична енергія космо, прилучиться до святих — захисників богині афіни, черпає сили із сузір’їв. І дасть відсіч іншим богам, які вирішили прибрати до рук землю.

Хлопцеві належить захистити сієнну (медісон айсмен, «джуманджі: новий рівень«,» я знаю, що ви зробили минулого літа») — реінкарнацію афіни, юну дівчину, яка намагається контролювати божественні здібності. В образі наставника сейї, алмана кіддо, постане шон бін. А ще до касту приєдналися фамке янссен, марк дакаскос і нік став («термінатор 3: повстання машин», «бійтеся ходячих мерців»).