Штаб-квартира tesla переїде в техас слідом за генеральним директором

15

Агентство reuters з посиланням на заяви ілона маска (elon musk) на зборах акціонерів tesla повідомило, що штаб-квартира компанії буде перенесена в остін, штат техас, хоча підприємство по збірці електромобілів в каліфорнії не тільки збереже свій профіль, але і зможе наростити обсяги виробництва в півтора рази.

джерело зображення: electrek

Сам ілон маск (elon musk) з каліфорнії перебрався в техас ще в минулому році, висловивши явне невдоволення політикою місцевої влади, які змусили tesla на шість тижнів зупинити збірку електромобілів під час першого етапу пандемії. Сторонні експерти знайшли в переїзді маска приховані мотиви-місцеве законодавство дозволить йому істотно заощадити на податкових виплатах, а для найбагатшої людини планети це вагомий аргумент.

Власне, тепер і сама корпорація tesla зможе отримати вигоду від зниження бюрократичного навантаження, оскільки в штаті техас, на думку деяких джерел, вона нижче. Стартовий майданчик аерокосмічної компанії spacex теж розташований в техасі, тому концентрація контрольованих компаній в одному штаті для ілона маска принесе певну оптимізацію. У каліфорнії глава tesla прожив близько двадцяти років.