Сили міс марвел змінять в mcu-героїня буде нагадувати зеленого ліхтаря від dc

18

Відомо, що незабаром в кіновсесвіту marvel дебютує камала хан, вона ж міс марвел, а зіграє її молода актриса іман веллані. Хоча початкове проект повинен був вийти в цьому році, нещодавно стало відомо, що це відбудеться лише в наступному.

Про проект відомо небагато, але він якимось чином прокладе шлях для появи титульної герої у фільмі « марвели », де, крім неї, з’являться сама капітан марвел (брі ларсон) і моніка рембо (тейона парріс). Багато хто задавався питанням, як marvel studios адаптують здібності міс марвел в живій дії, і тепер з’явилися відомості, що набір сил героїні буде злегка змінений.

Згідно з авторитетним інсайдером деніелом ріхтманом, студія скоректує здібності камали хан в mcu, і замість того, щоб мати сили розтягування, подібні ріду річардску з фантастичної четвірки, сили міс марвел будуть нагадувати світлові конструкції, які може викликати персонаж з всесвіту dc-зелений ліхтар.

Така зміна напевно може викликати суперечки серед фанатів коміксів про персонажа. Проте, кіновсесвіт marvel може дозволити собі змінювати походження персонажів, в тому числі і впроваджувати щось нове в їх історії. Швидше за все, міс марвел є черговим тому підтвердженням, якщо інформація, надана інсайдером, відповідає дійсності.

Що ви думаєте про потенційну зміну сил міс марвел в mcu? обов’язково поділіться своєю думкою в коментарях нижче!