«сильна rpg старої школи»: рольова гра pathfinder: wrath of the righteous почала отримувати оцінки критиків

10

Напередодні сьогоднішнього релізу пк-версії рольової гри pathfinder: wrath of the righteous сайти агрегаторів metacritic і opencritic почали наповнюватися рецензіями на нове творіння owlcat games.

Джерело зображення: owlcat games

Враховуючи розмах pathfinder: wrath of the righteous (від 80 до 130 годин, за словами автора італійського підрозділу ign), немає нічого дивного в малій кількості доступних поки оглядів.

Так, наприклад, metacritic зафіксував всього п’ять рецензій на pathfinder: wrath of the righteous, а opencritic-сім. Проте обидва агрегатори вже визначили середній рейтинг гри-85 % і 86% відповідно.

Джерело зображення: worth playing

У pathfinder: wrath of the righteous журналістам припали до смаку історія, якість сценарію, персонажі, комплексна бойова система, геймплейна глибина і величезний потенціал для повторних проходжень.

З мінусів pathfinder: wrath of the righteous рецензенти виділили надмірну консервативність рольових механік, завантаженість гри для новачків і казуальних геймерів, а також баги (не такі критичні, як у першій частині).

Джерело зображення: fextralife

«сильна rpg старої школи — продумана, глибока, цікава, але і не позбавлена класичних проблем жанру і серії».

Steam, gog і epic games store сьогодні, 2 вересня, о 19:00 за московським часом. Реліз на ps4 і xbox one нещодавно відклали до 1 березня 2022 року.