Skype — спілкування через мережу Інтернет без обмежень

2-6-2018

Зараз програма Скайп знайшла популярність по всьому світу. І сталося це не випадково — програма, яка поєднує в собі функції звичайного мессендежера, надає користувачам можливість, про яку ще недавно люди могли лише тільки мріяти — бачити обличчя того, з ким спілкуєшся на відстані.

Крім цієї функції, скайп дозволяє вести звичайну листування з друзями або родичами, здійснювати конференц-дзвінки, здійснювати дзвінки в будь-яку точку світу, відправляти і приймати файли, практикувати іноземні мови, проводити відеоконференції, «чатитись», а також виконувати безліч інших корисних функцій. Скайп — це вікно в прекрасний світ можливостей, відкривши яке, можна спілкуватися без кордонів, оплачуючи тільки наданий інтернет-трафік.

Крім безкоштовних функцій, Skype надає також платні послуги, за допомогою яких ви можете дзвонити на стаціонарні і мобільні телефони, які не прив’язані до якоїсь конкретної країні, вибравши оптимальний тариф. Також за помірну плату ви можете використовувати автовідповідач (голосову пошту), а також відсилати SMS-повідомлення на мобільні телефони.

Історія появи Скайп почалася з задумки двох підприємців — Ніколаса Зеннстрема і Януса Фріїса. Випустивши реліз скайпу в 2003 році, вже в 2005 права на програму купила корпорація eBay. В цей самий час починається досить активне вдосконалення Skype і впровадження нових корисних функцій — можливість проводити відеоконференції, вставляти в чат своє відео, відправляти грошові перекази за допомогою електронної платіжної системи PayPal. До 2010 року компанія проводить перший випуск акцій. Вартість емісії склала приблизно 100 000 000 USD.

Вперше з’явившись в 2003 році, програма Skype стрімко поширилася по всьому світу, знайшовши своїх відданих шанувальників в особі величезного числа користувачів. Найперша версія Skype мала простий інтерфейс, була переведена 8 мов і радувала своєю зручністю. На сьогоднішній день, крім різних операційних систем, завдяки участі компаній Samsung, Panasonic, LG, Skype можна використовувати також на телевізорі.

Але дана програма створена не тільки для розваги. Завдяки її унікальним можливостям, бізнесмени отримали можливість заощадити гроші на витратах на зв’язок. Безкоштовні дзвінки, голосовий зв’язок, чат, відеоконференції — все це гарна можливість швидко і доступно донести інформацію до клієнтів, підлеглих, колег, начальства, партнерів. Для великих бізнесменів компанія надає ще один програмний продукт під назвою Skype Manager, який дозволяє здійснювати управління цілим підприємством, яким би масштабним воно не було.

Незважаючи на численні зручності програми skype, які отримують користувачі, недоброзичливці подібної програми все ж таки існують. Найчастіше, це оператори стаціонарного та стільникового зв’язку, які побачили в Skype найсильнішого конкурента. Багато компаній, наприклад такі, як американська AT & T і російська «Мегафон», обмежують трафік Skype, обмежуючи доступ до нього всіма доступними способами. І це зрозуміло — адже стільникові оператори не хочуть втрачати свої доходи. А от компанія «Скай Лінк», зробивши обдуманий крок, навпаки, надала абонентам Московської області можливість під назвою «Безлімітний Скайп», значно підвищивши таким чином свою популярність.

Автор статті: Олександр 🙂