Смартфон samsung galaxy s22 + отримає потрійну камеру і екран з отвором

19

Напередодні в мережі з’явилися якісні рендери майбутнього флагманського смартфона samsung galaxy s22 ultra з незвичайною багатомодульною камерою. А тепер на зображеннях здався ще один представник сімейства — апарат galaxy s22+.

Тут і нижче зображення 91mobiles

Рендери оприлюднені ресурсом 91mobiles в партнерстві з авторитетним інсайдером стівом хеммерстоффером (steve hemmerstoffer), який більш відомий під ніком @onleaks. Смартфон показаний з усіх боків, що дозволяє отримати повне уявлення про його дизайні.

Пристрій оснащений повністю безрамковим дисплеєм. По центру у верхній частині цієї панелі передбачено невеликий отвір для одинарної фронтальної камери.

У лівому верхньому кутку тильної панелі розташований «острів» багатомодульної камери. Вона містить три оптичних компонента, які збудовані в ряд по вертикалі. Правіше знаходиться світлодіодний спалах.

В одній з бічних частин корпусу розташовані фізичні кнопки управління, знизу-порт usb type-c. Гніздо для навушників з джеком 3,5 мм не передбачено. Відомі розміри смартфона: вони становлять 157,4 х 75,8 х 7,6 мм (9,1 мм з урахуванням виступаючого блоку камер).

Очікується, що в оснащення апарату увійдуть процесор snapdragon 898/895 або exynos 2200, а також екран з частотою оновлення 120 гц. Дозвіл основного сенсора в складі тильної камери може скласти 50 млн пікселів. Анонс відбудеться в першому кварталі наступного року.