Sony подала в суд на huawei через торгової марки gt

20

Sony interactive entertainment подала позов проти huawei в європі. Як пише letsgodigital , компанія скаржиться на назву «розумних» годин gt , що випускаються китайським телекомунікаційним гігантом.

У 2015 році huawei направила у відомство європейського союзу з інтелектуальної власності (euipo) заявки на реєстрацію watch gt3, watch gt5 та інших торгових марок. Через рік sony подала апеляцію, а в 2019-му знову повторила її, незважаючи на те, що раніше були випущені годинник gt і gt2.

Очевидно, абревіатура gt зарезервована sony для гри gran turismo, тому на назву, на думку компанії, їй належать виняткові права. Однак представники huawei не згодні з японцями і не збираються спокійно відмовлятися від своєї серії годин gt. Незважаючи на те, що sony подала в суд на huawei в серпні 2021 року, китайський телекомунікаційний гігант збирається боротися за ім’я gt.

Варто відзначити, що буквально минулого тижня huawei подала в управління інтелектуальної власності великобританії ще кілька заявок для реєстрації моделей gt3, gt5, gt8 і gt10.