Sony розкрила ціни horizon forbidden west і порушила свою обіцянку

14

Sony розкрила ціни і подробиці видань гаряче очікуваного ексклюзиву horizon forbidden west. Як з’ясувалося, всупереч раннім обіцянкам, японська корпорація буде продавати версії для playstation 4 і playstation 5 окремо один від одного. Безкоштовний апгрейд неможливий.

У геймерів буде три варіанти покупки horizon forbidden west. Перший — для ps4, коштує 4999 рублів. Другий — для ps5, обійдеться в 5499 рублів. Останній, цифрове розширене видання, коштує 6199 рублів. Підступ полягає в тому, що лише третя, найдорожча версія, дозволить отримати кросген-видання гри для ps4 і ps5, тоді як інші призначаються для власної консолі. Варто обмовитися, що найдешевша версія може бути запущена на ps5 в режимі зворотної сумісності — тобто без усіляких поліпшень графіки і продуктивності. Геймери передбачувано засмутилися і почали задавати компанії незручні питання.

Не можна не відзначити, що це дуже дивна фінансова модель. Особливо на тлі минулорічної заяви президента playstation джима райана: перед запуском ps5 він стверджував, що horizon forbidden west отримає безкоштовний апгрейд c ps4 на ps5, при цьому запис все ще доступна в блозі playstation. Однак в якийсь момент обіцянка чи то забулася, чи то коней змінили прямо на переправі. Більш того, жителям снд доведеться ще й переплатити $5-8 понад оригінальних цінників в 60/70/80 доларів за кожне з видань — саме така картина виходить, якщо перерахувати рублеві ціни в доларовий еквівалент.