Сора з kingdom hearts стане останнім бійцем в super smash bros. Ultimate для nintendo switch-презентація та скріншоти

18

Японський геймдизайнер масахіро сакурай повноцінно представив останнього іграбельного персонажа для популярного файтинга super smash bros. Ultimate на nintendo switch . Ним став сора з серіалу kingdom hearts компанії square enix .

Доповнення з популярним героєм дебютує 18 жовтня 2021 року . Його можна буде купити окремо за 539 рублів або в складі другого бійцівського талона.

З появою в грі сори підтримка super smash bros. Ultimate новим контентом припиниться. Розробка основної гри і додаткових персонажів для неї тривала протягом шести років. Остання презентація привернула величезну увагу-на одному тільки американському youtube-каналі nintendo за нею одночасно стежили понад 600 тисяч осіб.

Одночасно з анонсом сори для super smash bros. Ultimate компанія square enix також підтвердила, що на switch з’являться всі частини серії kingdom hearts, але тільки у вигляді… Хмарних версій збірок kingdom hearts hd 1.5 + 2.5 remix , kingdom hearts hd 2.8 final chapter prologue , і kingdom hearts iii + re mind . З якої причини було прийнято саме таке рішення, враховуючи, що перші kingdom hearts виходили ще на playstation 2 і без проблем могли б бути портовані на гібридну консоль, не уточнюється.