Spotify отримає новий інструмент, який дасть можливість користувачам створювати ідеальні плейлисти на основі вже наявних

8

Люди діляться на два типи: тих, хто вміє складати плейлисти, і тих, хто не вміє або не хоче витрачати на це час. Для всіх, хто входить у другу категорію, включаючи мене, персоналізовані мікси spotify є відмінною функцією позбавляє нас від пошуку нових мелодій для щоденного прослуховування.

Але незабаром процес створення персональних плейлистів в цьому плані буде помітно спрощений і поліпшений: нам обіцяють новий інструмент для рекомендації — «enhance» (поліпшення), який вже в наступному місяці стане доступний для преміум-користувачів в деяких регіонах.

Якщо ви активуєте це доповнення, до ваших міксів буде автоматично додаватися до 30 нових треків, кожен з яких буде поміщений між двома вашими треками і позначений спеціальним значком. Якщо вам подобається запропонований трек, просто торкніться значка щоб зберегти його в плейлисті. Очікується, що ми зможемо видалити рекомендовану пісню в будь-який час.

Якщо все буде працювати як заплановано, то у нас може з’явитися відмінний спосіб розширити наявну фонотеку без серйозних зусиль з пошуку і додавання до неї нової музики.