Справа сама себе не розкриє: frogwares показала роботу молодого шерлока в новому трейлері sherlock holmes: chapter one

13

Студія frogwares опублікувала новий геймплейний трейлер свого майбутнього психологічного трилера sherlock holmes: chapter one . У відео творці показують особливості детективної роботи молодого шерлока холмса, серед яких вивчення доказів, маскування в стилі агента 47 з серії hitman і багато іншого.

ключові особливості детективної складової гри:

  • розслідування злочинів починається з пошуку доказів і зачіпок . Гравці можуть пропустити важливі для справи докази, але для успішного розслідування може бути достатньо вже наявних. Тут розробники надають свободу дій.
  • у кожній справі належить виявляти підозрюваних і складати їх портрет. від того, наскільки вірно (або невірно) гравцям вдасться розпізнати підозрюваних, буде залежати їх подальша бесіда.
  • для того, щоб заручитися довірою місцевих жителів, доведеться активно використовувати маскування. гравці зможуть змінити свій зовнішній вигляд, використовуючи елегантний костюм, капелюх або навіть начепивши борідку. Гра не буде підказувати, яку маскування необхідно надіти в тому чи іншому випадку, тому від жителів можна буде почути безліч єхидних зауважень.
  • зібрати докази воєдино гравці зможуть в чертогах розуму. за допомогою даної системи молодий шерлок буде висувати теорії про те, що трапилося. У завимости від кількості доказів і їх тлумачення можна прийти до абсолютно різних висновків. Гра не завадить випадково звинуватити невинного, але за наслідки явно доведеться відповідати.

Сюжет гри переносить головного героя на небезпечний екзотичний острів кордону в середземному морі. Саме там молодому шерлоку холмсу належить розслідувати загадкову смерть матері і спробувати знайти своє місце в житті.

бонуси за попереднє замовлення:

склад deluxe-видання гри:

Реліз sherlock holmes: chapter one відбудеться 16 листопада цього року для playstation 5, xbox series і pc ( steam, epic games store і gog ). Версії для playstation 4 і xbox one з’являться в більш пізній термін.