Стався можливий витік гри ps plus за жовтень 2021

10

Деякі користувачі playstation 4 і playstation 5 прийшли до висновку, що стався витік ps plus за наступний місяць, хоча в той же час вона викликає сумніви.

На момент написання матеріалу sony не оголосили, які ігри будуть безкоштовними для передплатників playstation plus в жовтні 2021 року. Однак якийсь час тому геймери прийшли до висновку, що дізналися, принаймні, одну гру з цього списку.

Користувач reddit зазначив, що на консолях xbox стартували попередні замовлення гри hell let loose , але не в playstation store, де зазначено, що гра буде доступна «скоро». Очевидно, це трохи дивно, але все ж недостатньо, щоб точно сказати, що гра буде доступна в ps plus в наступному місяці. Тим не менш, це не єдиний «доказ».

На додаток до цього користувач reddit вказав, що відкрита і закрита бета-версії призначені тільки для ps5, але не для xbox. Знову ж таки, можливо, це не так важливо, але в поєднанні з вищезгаданим спостереженням воно дає якусь теорію, хоча, можливо, деякі повірять в неї з великими труднощами. Але що дійсно заслуговує на увагу, так це те, що hell let loos виходить 5 жовтня-тоді ж, коли буде оновлена добірка playstation plus.

Pre orders are not opened on ps5 but there is a coming soon page, it could be part of ps plus october 2021

— bluebelt2023 (@bluebelt2023) september 13, 2021

Попередні замовлення на ps5 недоступні, але є сторінка «скоро». Можливо, гра буде частиною ps plus в жовтні 2021 року.