Стратегії виграшу в ставках на спорт

8-5-2021

Для отримання задоволення від ставок, недостатньо зареєструватися на сайті букмекера і почати вантажити на перемоги улюбленого клубу. Це додасть фана перегляду гри, але набагато приємніше відчувати, коли укладення парі приносить не тільки адреналін, але і трохи зайвих грошей на рахунок. Подібний результат можливий при дотриманні виграшної стратегії ставок. Також рекомендуємо поставить ставку на бокс на сайті , тут найкращі шанси на перемогу .

Стратегія в ставках на спорт: що це і навіщо потрібна?

Стратегія ставок-це методика, вироблена на підставі статистичних даних, що дозволяє грати в плюс укладаючи парі, дотримуючись встановлених правил. Безпрограшних способів ставити на тоталізаторі – не існує, інакше букмекери наказали б довго жити, тому використовуючи стратегію, не заважає іноді включати голову. Відразу відзначимо, що виграшна стратегія ставок в букмекерській конторі складається з двох методик:

  • для ставок.
  • для фінансів.

Одна допоможе укладати вірні парі, а інша не розоритися. Оскільки першому вчити справу невдячна, відразу перейдемо до розповіді про основи фінансового менеджменту в беттінге. Немає такого каппера який не знає, що таке тільт, і бажаючі посвітити життя, то теж з ним познайомляться.

Щоб кар’єра спортивного аналітика не обірвалася в один момент, настійно рекомендуємо обзавестися виграшною стратегією ставок на спорт і дотримуватися її, як би добре чи погано не йшли справи.

Кращі професійні стратегії за ставками

Нижче наведемо поширені фінансові стратегії, проте не варто вважати, що всі вони однаково хороші. Якщо одні корисні кожному, то інші використовуються тільки капперами і то у виняткових випадках, оскільки на дистанції призводять до великих ризиків.

Пам’ятайте, різниця між професійним гравцем і любителем не в стратегіях, а в управлінні емоціями, які профі контролює, а новачок немає. Що дозволяє першим правильно використовувати банк-менеджемт.

Стратегія з мінімальним ризиком «флет»

Найпростіша і масова стратегія розкрутки рахунку — »флет». Його суть в ставках відсотка від банку, який залежить обумовлений моделлю гри, властивої гравцеві. Рекомендується ставити 1-5 відсотків коштів, задіяних у грі, проте допускається збільшення порогу до 10 %, за умови, що ви досвідчений каппер, який робить точкові ставки на події, в яких впевнений.

Новачкам потрібно ставити не більше 1 % коштів на рахунку, і збільшувати суму якщо стратегія працює. Розмір ставки повинен обмежуватися не тільки досвідом гравця, а й іншими факторами:

  • тип ринків.
  • коефіцієнт.

Якщо ставки робляться на ринки з 2-3 наслідками (тб/тм або 1/х/2), допустимо збільшення суми до 5 %, якщо намагаєтеся вгадати точний рахунок футбольного матчу, де десятки варіантів — не ризикуйте. Були часи, коли у франції добра половина матчів закінчувалася 1-0 і 0-0, але навіть там такого вже не знайдете. Теж стосується рівня котирувань, вантажити на фаворита можна багато, а ось з андердогами варто бути акуратніше, вони часто зливають.

Особливості та стратегії ставок на мортал комбат!

Щоб не опускатися до рівня теоретиків зі світу ставок, для прикладу візьмемо витяг з історії рахунку з реальними коефіцієнтами. Припустимо на початок місяця було 10 000 у.о., і укладаючи парі ми використовуємо 5% банку.

У першому прикладі бачимо, що, вгадавши результати 5 матчів, вдалося розкрутити банк на 15 % з 10 000 до 11 522 у.е. У другому випадку, хоч історія не терпить умовного способу, допускаємо, що в матчі з турками семенов не отримав червону на 24-й хвилині наші хлопці спокійно втримали переможний рахунок. В такому випадку пройдуть 4 з 5 результатів, але і тут ми опинимося в плюсі на 5 %.

Стратегія догон (мартінгейл): великий ризик-великий куш

Мартінгейл перейняли у любителів рулетки, які керуючись теорією великих чисел вважали, що навіть найнеймовірніша подія відбудеться. Став постійно на червоне, і рано чи пізно воно випаде. Головне, щоб вистачило грошей. Для використання подібної тактики, після програшу робиться нова ставка, прибуток від якої перекриє збиток попередніх парі.

У стратегії варто використовувати результати з коефіцієнтами наближеними до 2, при цьому бажано, щоб котирування не мала сильної волатильності від матчу до матчу. Мартінгейл добре працює на нічийних результатах у футболі, або тоталах більше-менше.

Для прикладу візьмемо найбільш миролюбні команди апл сезону 19/20: вулверхемптон, арсенал і брайтон. А тепер припустимо, що ми ловимо нічию намагаючись при кожному вдалому результаті отримати чистими 100 у.о. У сезоні з 38 турів команди розходилися світом по 14 разів, відповідно наш виграш складе 1400 у.о. В кожному з випадків. Але підступ полягає в тому, що у клубів були серії без нічиїх:

  • у вовків 6 матчів з 30 по 35 тури.
  • у канонірів 8 матчів з 26 по 33 тури.
  • у чайок 9 матчів з 7 по 15 тури.

А тепер розрахуємо розмір банку необхідного для успішного завершення серії. При самому вдалому розкладі потрібно 773 у.е. При 6-и матчах вулверхемптона, і 2 477 у.е. У випадку з брайтоном.

У прикладі скомбінований фінансовий догін, з простою моделлю ставок, заснованої на тих же принципах. Він розкриває головні ризики стратегії, які полягають в тому, що якщо почнеться чорна смуга, і не вдасться її перервати, то велика ймовірність обнулити банк за 7-10 ставок.

Метод анти-мартінгейла

Основи стратегії ті ж, проте реалізуються по-різному. Після кожного програшу сума повертається до початкової константі, в нашому випадку це 100 у.о., тобто скільки разів поспіль не програємо — ставку не збільшуємо. Гра на підвищення починається, після виграшу, в цьому випадку підвищуємо наступну ставку, наприклад подвоюємо.

Принциповою умовою стане встановлення стелі виграшу, досягнувши якого починаємо фіксувати прибуток, тільки так можна залишатися в плюсі, оскільки рано чи пізно парі не пройде, і заробіток обнулиться.

Повернемося на туманний альбіон і як приклад, перевіримо методику на верхових тоталах матчів, за участю гвардіоли і компанії. Оскільки букмекери в курсі, скільки від манчестера сіті залітає у ворота суперників, візьмемо за основу середній коефіцієнт на тб (2,5) рівний 1,45. Мінімальну ставку встановимо в 100 у. О., і перестанемо збільшувати її по досягненню 300 у. О.

Як бачимо в 29-и матчах за участю сіті забивалося 3 і більше голів. Таким чином, вдалося збільшити банк зі 100, до 1300 у.о., при мінімальних ризиках.

Стратегія д’аламбера

Методика переосмислює мартінгейл, і відходить від прив’язки до суми виграшу, дозволяючи безпечно грати на серіях, збільшуючи ставку в разі програшу і зменшуючи в разі виграшу. Д’аламбер запропонував змінювати суму ставки на постійну константу, наприклад, на 100 у. О.

Таким чином, у разі невдалого результату сума кожного наступного парі збільшується на 100, при цьому виграючи ми не починаємо спочатку, а зменшуємо ставку на аналогічну суму, намагаючись заробити за рахунок серії.

Для використання стратегії важливий коефіцієнт, який не повинен бути нижче 2. Якщо «догін» допускає гру на ринках з меншими котируваннями, то д’аламбер до цього більш суворий, оскільки зниження коефіцієнта нижче мінімального показника, робить стратегію збитковою.

Як бачимо перший виграш обнуляє збитки, а наступні приносять чистий прибуток, проте при невдалій серії, що перевищує 2 матчі з мінуса, вдасться вийти тільки при повторній перемозі.

Метод грайнда

Метод грайнда варто назвати анти-д’аламбер. Тут ставка підвищується при виграші, а зменшується при програші, але не нижче мінімальної суми. Стратегія забезпечує менші ризики при невдачі і збільшує прибуток при низці перемог.

Застосовуючи грайнда на попередній послідовності ставок бачимо, що тут складніше відіграти мінус, але простіше розкрутити банк при низці позитивних результатів.

Критерій келлі

Цікава методика, що дозволяє згадати ази шкільної програми з математики, однак використовувати її зможуть тільки професійні гравці, оскільки потрібне розуміння механізму освіти коефіцієнтів. ЗадляВикористання критеріїв, аналізується тільки два варіанти подій, той на який ставите і всі інші. Метод вимагає від гравця:

  • знайти перекіс в лінії букмекера.
  • спрогнозувати ймовірність результату.
  • розрахувати суму ставки за допомогою методів келлі.