Студия массажа в кременчуге

10-14-2017

Гірудотерапія — це дуже давній спосіб лікування, відомий ще за тисячу років до нашої ери.
Постановка п’явок застосовується при гіпертонії, ІХС, атеросклерозі, наслідки перенесеного інсульту або інфаркту міокарда, радикулітах, невралгіях, варикозі, тромбофлебіті, геморої, аднекситах, кольпітах, захворюваннях яєчників, клімактеричному синдромі, простатиті, вторинному чоловічому безплідді, аденомі простати та ін
Ефективна методика лікування пацієнтів від різного роду захворювань шляхом впливу на біологічно активні точки організму це голковколювання (акупунктура). У нас найкраща студия массажа в кременчуге.
Лікування голковколюванням стабілізує обмінні процеси організму, сприяє виведенню токсинів і шлаків. Так само допомагає поліпшити кровообіг до тканин і суглобів, знімає набряклість і запалення, прискорює загоєння тканин.
Виправлення постави: Оздоровчі процедури допомагають виправити поставу і усунути несприятливі наслідки сидячої роботи і високих навантажень.
Зниження навантаження на хребет: Під час інверсії знижується тиск на диски і нервові закінчення і збільшується відстань між хребцями.
Зміцнення зв’язок: Природний спосіб витягування хребта, при якому розтяжка суглобів і зміцнення зв’язок відбувається за рахунок власної ваги.
Тренування м’язів преса: Ефективність вправ для зміцнення м’язів черевного преса з допомогою інверсійного столу набагато вище.
Розслаблення великих м’язів спини: Всього за кілька хвилин інверсійної терапії напружені і перевантажені м’язи спини починають розслаблятися.