Сюжетний трейлер гри marvel’s guardians of the galaxy

12

Видавець square enix і студія eidos montreal опублікували сюжетнийтрейлер гри marvel’s guardians of the galaxy. Події marvel’s guardians of the galaxy починаються після завершення масштабної галактичної війни. Гравцеві належить приміряти на себе реактивні літаки пітера квілла і на чолі команди відщепенців (точніше, героїв по найму!) відправитися в подорож по космічних просторах впоісках слави, багатства і способу викрутитися з численнихпередряг.

У новому трейлері великий об’єднувач рейкер приводить зоряного лорда, дракса, гамору, ракету і грута до церкви вселенської істини.там вартові стають свідками загадкового ритуалу, присвяченогоматріарху. Великий об’єднувач рейкер стверджує, що матріархшелает поділитися з ними істиною, яка здатна покласти край стражданням і стражданням. Втім, як це зазвичай і відбувається состражами, ситуація приймає несподіваний оборот, і ось уже половина з них налаштована проти наших героїв. Іншими словами, стражамвновь належить продемонструвати, на що вони готові заради спасеніягалактікі. У свіжому трейлері також з’являться нові персонажі: ксандаріанское світознання і всіма улюблений хороший хлопчик —російський пес-телепат космо.

Крім того, динамічності трейлеру додасть нова композиція групиstar-lord під назвою space riders (with no names). У всесвіті «вартових галактики marvel» star-lord-улюблена рок-група пітераквілла і джерело натхнення для його прізвиська. Сингл space riders (with no names) вже доступний на всіх цифрових музичних платформах, а також в спеціальному списку відтворення «вартових галактики marvel», в який входять десять ліцензійних композицій з гри.

Marvel’s guardians of the galaxy вийде 26 жовтня 2021 року наplaystation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendoswitch (хмарна версія) і pc (steam, epic games store).