Тактика advance wars 1+2: re-boot camp для nintendo switch затримається до весни 2022 року

13

Компанія nintendo оголосила про те, що тактична стратегія advance wars 1 + 2: re-boot camp не вийде 3 грудня, як було заплановано раніше. Тепер у гри нова дата релізу, і вона дуже далеко від сьогоднішнього дня.

Джерело: nintendo

Американський підрозділ nintendo заявив у twitter, що реліз advance wars 1+2: re-boot camp тепер відбудеться на nintendo switch навесні 2022 року.

«грі просто потрібно трохи більше часу для доопрацювання. Ви будете боротися з енді і друзями вже скоро! спасибі за ваше терпіння», — додала nintendo of america.

Hello, troops! #advancewars 1+2: re-boot camp, which was set to launch on 12/3, will now release for #nintendoswitch in spring 2022. The game just needs a little more time for fine tuning. You’ll be battling with andy&friends soon! thanks for your patience. Pic.twitter.com/dsi8vssxth

— nintendo of america (@nintendoamerica) october 22, 2021

В advance wars 1+2: re-boot camp будуть представлені оновлені версії оригінальних тактичних стратегій, що вийшли на портативній консолі game boy advance в 2001 і 2003 роках відповідно. Збірка розробляється силами студії wayforward, за плечима якої river city girls і ducktales: remastered.

Advance wars розповідає історію війни народу помаранчевої зірки проти фракції блакитного місяця з подальшим втручанням інших націй — жовтої комети і зеленої землі. Гравцям належить перемагати в покрокових боях, знищуючи всі ворожі загони на карті або захоплюючи штаби противника.

Advance wars 1+2: re-boot camp вийде тільки на nintendo switch.