Tesla набирає фахівців в новий підрозділ з торгівлі електроенергією

13

Відомий американський виробник електрокарів tesla оголосив набір співробітників в свій новий підрозділ, основною спеціалізацією якого стане продаж електроенергії.

Працювати в цьому напрямку команда ілона маска почала вже давно, випускаючи високоємні акумулятори і сонячні батареї для домашнього застосування, які на сьогоднішній день складають поки несуттєву частку виручки компанії. Тепер же на порядку нові вершини, і tesla має намір стати повноцінним постачальником для штату техас, який мав нещастя бути знеструмленим цієї зими через непідготовленість місцевих компаній з енергозбуту.

У всякому разі, перші великі кроки на шляху до поставленої мети вже зроблені, і представники tesla встигли подати заявку в техаську комісію, що приймає рішення по комунальному господарству.

фото: reuters / matthew childs

Як повідомляє інформаційне видання reuters, незважаючи на те, що в tesla energy практично не дають офіційних коментарів з цього питання, отримання відповідного дозволу вже означатиме, що у місцевого постачальника з’явився серйозний конкурент. При цьому мова йде про енергозабезпечення не тільки комунальних підприємств, а й житлового фонду, про що поспішив повідомити кадровий керуючий aurex group джон маккелан.

Також стало відомо, що для оптових продажів енергоресурсів в tesla будуть використовувати власну платформу autobidder. Що ж стосується вимог до потенційних співробітників, то останні повинні мати досвід оптових продажів на ринку, тоді як в рамках самої посадової інструкції прописується керівництво торговими операціями в режимі реального часу з використанням позначеної вище автоматичної платформи.

Таким чином, прийшов час заявити про себе і тим, хто мріяв про посаду старшого аналітика в tesla, відправившись в сонячне каліфорнійське містечко пало-альто, де доведеться працювати в разі затвердження кандидатури. Така вакансія вже розміщена на офіційному сайті компанії tesla.