The witcher: monster slayer 1.0.111

19

the witcher: monster slayer — це дослідницька гра з доповненою реальністю, в якій вам належить стати елітним мисливцем на монстрів. У міру того, як ви вивчаєте реальний світ навколо вас, кожен крок буде занурювати вас все глибше в похмуре, ні на що не схоже фантастичне пригода.

Вистежуйте монстрів, вивчайте їх повадки і готуйтеся до битви. Вибирайте кращу зброю і обладунки і варіть потужні відьмачі зілля, щоб мати перевагу в битві. У міру того, як ви набираєтеся досвіду і боретеся з більш небезпечними супротивниками, вам потрібно буде покращувати свої навички, спорядження і тактику, щоб стати знаменитим винищувачем монстрів.

  • відстежуйте свої цілі-використовуйте погодні умови в реальному часі, час доби і своє відьмаче чуття, щоб полювати на монстрів, що живуть поруч з вами.
  • дослідіть розширену розширену реальність-зробіть похмурий світ фантастичної всесвіту «відьмака» своєю реальністю за допомогою функцій ar, які змінять ваше сприйняття місць, які вам здавалися знайомими.
  • відправляйтеся в пригоди-виконуйте завдання, які відкриють для вас глибокі сюжетні лінії, натхненні всесвіту «відьмака».
  • збирайте трофеї з повалених ворогів — переможете десятки різних чудовиськ і зберіть колекцію, гідну справжнього винищувача монстрів.

Вистежуйте, вивчайте і боріться з небезпечними тварюками, які бродять поруч з вами. Пориньте в кишить чудовиськами світ «відьмака», як ніколи раніше.

увага! додаток вимагає установки кеша :

  1. скачайте apk файл і файл з кешем відповідної версії.
  2. встановіть apk, але не запускайте!
  3. розпакуйте zip архів з кешем.
  4. отриману папку перемістіть в / android / obb /
  5. тепер додаток можна запустити.