Трансформується microsoft surface book 4 studio на якісних рендерах

17

Напередодні завтрашньої презентації нових продуктів microsoft в мережі з’являється все більше інформації про ці пристрої. Дизайнер райан смоллі зібрав чутки про прийдешнє surface book четвертого покоління і створив на їх основі якісні рендери ноутбука. Очікується, що модель буде кардинально відрізнятися від попередників.

Фішкою всіх попередніх surface book був» відстібається » екран. Це дозволяло перетворювати ноутбук в планшет і назад. За численними чутками, в четвертому поколінні microsoft відмовиться від цієї концепції на користь нової конструкції, що нагадує hp elite folio. Суть полягає в тому, що верхня частина може додатково повертатися на спеціальній підставці, як в планшетах surface pro. В результаті екран ніби ширяє над клавіатурою.

Грунтуючись на чутках і патентах microsoft, райан смоллі показав на рендерах, як може виглядати передбачуваний surface book 4 studio. Пристрій виконаний у фірмовому дизайні редмондської корпорації, тому представлені зображення цілком можна прийняти за офіційні. Чи буде новий surface book таким-дізнаємося вже зовсім скоро.

З чуток, новий surface book отримає покращений 14-дюймовий екран, новий процесор, дискретну відеокарту nvidia, тачпад більшого розміру і оновлений стилус surface pen. Презентація новинок microsoft відбудеться вже завтра, 22 вересня.