Творці deathloop випустили для пк-версії гри латочку, яка виправляє огляд за допомогою миші

14

Видавництво bethesda softworks і розробники з французького підрозділу arkane studios повідомили про випуск нової заплатки для пк-версії свого шутера з роглайк-елементами deathloop.

Джерело зображення: bethesda softworks

Нагадаємо, користувачі steam розкритикували deathloop за технічний стан в цілому і пригальмовування зокрема. Arkane studios зі свого боку пообіцяла розібратися в ситуації і вже випустила перший патч.

Друга латочка покликана усунути проблему, через яку у користувачів deathloop виникало «відчуття заїкань» при переміщенні внутрішньоігрової камери за допомогою миші.

We have released a pc hotfix that addresses camera stuttering related to mouse movement. Read the update notes here: https://t.co/bqcvmfx9cl pic.twitter.com/7g1inav4nw

— deathloop (@deathloop) september 21, 2021

Як продемонстрував у своєму недавньому ролику про deathloop фахівець digital foundry алекс батталья (alex battaglia), на запуску проекту огляд за допомогою миші виглядав некоректно через смикання зображення.

Анімація руху камери була нерівномірною (особливо помітно на об’єктах на віддалі), що створювало відчуття пригальмовувань, хоча насправді збиток продуктивності deathloop при цьому не наносився.

До того ж arkane studios повідомила, що в даний час вивчає пов’язану проблему, яка може бути причиною мікропідтормаживаний при високих показниках кадрової частоти.

Deathloop дебютувала 14 вересня на pc (steam, bethesda launcher) і ps5. Незважаючи на технічні недоліки, нове творіння arkane studios заслужило високі оцінки профільної преси.