Творці фільму жахів five nights at freddy’s: security breach показали геймплей і назвали точну дату виходу гри

19

Розробники з незалежної steel wool studios в рамках минулого сьогодні вночі випуску state of play представили геймплейний трейлер і точну дату виходу свого фільму жахів five nights at freddy’s: security breach.

Джерело зображення: steel wool studios

Нагадаємо, five nights at freddy’s: security breach запропонує в ролі маленького хлопчика грегорі спробувати пережити ніч у величезному розважальному центрі mega pizza plex імені фредді фазбера.

Протягом гри за юним героєм будуть полювати три аніматрона (роксі, чіка і монті), тоді як фредді фазбер виступає в ролі провідника і захисника (в нього навіть можна сховатися).

Розробники обіцяють, що геймерам доведеться стежити за витратою витривалості, адаптуватися (роботи розвиваються в ході гри), спостерігати за ворогами через камери охорони, а також відволікати і приголомшувати супротивників.

Five nights at freddy’s: security breach надійде в продаж 16 грудня для pc, ps4 і ps5. Гра повинна була з’явитися на прилавках ще на початку року, проте творець серії скотт коутон (scott cawthon) зважився на перенесення.